You are currently viewing Aranżacja przytulnej sypialni dzięki meblom z drewna

Aranżacja przytulnej sypialni dzięki meblom z drewna

Sypialnia jest wnętrzem, gdzie spędzamy miłe chwile wypoczywając po ciężkim dniu, dlatego powinniśmy zadbać, aby została urządzona w stylu, który będzie nam najbardziej odpowiadał. Jeśli chcemy, aby była nowoczesna, umeblowanie, które się w niej znajduje, powinno być w tylu industrialnym. Jednak dla osób, które cenią sobie klasyczny charakter wnętrza polecany jest modny od lat styl kolonialny.

Różnorodność i niepowtarzalność drewnianych mebli na zamówienie

meble drewniane na zamówienieNiezależnie, na który styl się zdecydujemy, każdy z nich powinien posiadać solidne, drewniane meble, które posłużą nam przez lata. Najlepiej jest, jeśli będą to meble drewniane na zamówienie. Poza niewątpliwym, efektownym wyglądem są one funkcjonalne, ponieważ tworzone są na wymiar i będą idealnie pasować zarówno do niewielkiej, jak i obszernej sypialni. Jednak największą ich zaletą jest to, że możemy wybrać rodzaj drewna, jego wybarwienie oraz ilość półek i szafek, a także ozdobić je np. orientalnymi żłobieniami.  Zależnie od stylu, w którym powstanie sypialnia możemy wybrać, klasyczne ciemne mebli w kolorze palisandru, bądź nowoczesne umeblowanie o białej barwie z połyskiem. Jest to przede wszystkim komfortowe łóżko z drewnianym, wysokim wezgłowiem oraz praktyczne stoliki nocne, na których ustawimy lampkę oraz budzik. Jeśli brakuje nam miejsca na bieliznę doskonale do jej przechowywania nada się drewniana komoda z głębokimi szufladami, natomiast nasze ubrania bez trudu zmieszczą się w pojemnej szafie.

Każde z tych mebli możemy zamówić w stacjonarnym salonie meblowych lub przez Internet u bezpośredniego producenta. Należy jednak liczyć się z tym, że czas oczekiwania może trwać nawet kilka tygodni, dlatego decyzję o zmianie wystroju wnętrza musimy podjąć znacznie wcześniej niż planowany remont.

Źródło: marina-maison.pl