You are currently viewing Automatyczne nasiona marihuany indoor

Automatyczne nasiona marihuany indoor

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Odmiany autokwitnące, które pojawiły się na rynku na początku XXI wieku nie zachwycały. Nie były bardzo mocne, ich aromat miał swoje braki, a plony również nie były zbyt dobre. Natomiast odmiany autokwitnące przeszły od tego czasu długą drogę.

Charakterystyka automatycznych nasion marihuany indoor

nasiona marihuany automaty indoorWspółczesne odmiany autokwitnące konkurują z feminizowanymi odmianami fotoperiodycznymi (i czasem nawet wygrywają) pod względem mocy, plonów oraz aromatu, jednocześnie zapewniając te same świetne korzyści wymienione powyżej. Ponadto mają reputację bycia wyjątkowo stabilnymi oraz wytrzymałymi. Obecnie tego typu odmiany mogą zadowolić nawet najbardziej wymagające osoby, nasiona marihuany automaty indoor to między innymi skunk autoflowering , czy Auto Magnum. Osoby stosujące konopie w celach rekreacyjnych nie będą miały żadnych problemów ze znalezieniem automatycznych odmian bogatych w THC, a ci, którym zależy na holistycznych efektach, mogą zdobyć odmiany autokwitnące o niskiej zawartości THC, ale wysokiej zawartości CBD, aby skorzystać z tego niepsychoaktywnego kannabinoidu. W jaki sposób powstają rośliny autokwitnące? Odmiany autokwitnące powstają poprzez skrzyżowanie roślin indica lub sativa z ruderalis. Ruderalis to dziko rosnący podtyp konopi, który występuje w regionach, gdzie lato jest bardzo krótkie, ale zapewnia wiele godzin światła słonecznego (np. północna Europa lub Syberia). Te rośliny wyewoluowały w taki sposób, aby inicjacja kwitnienia nie zależała od ilości godzin światła, ale od wieku.

Hodowcy odkryli ciekawy sposób na skrzyżowanie wysokiej jakości odmiany indica i sativa z ruderalis, aby uczynić je autokwitnącymi. Połączenie najlepszych cech wszystkich podgatunków konopi zrewolucjonizowało uprawę konopi, co miało bardzo duży wpływ na jakość marihuany autokwitnącej.