You are currently viewing Cena za catering

Cena za catering

Oferowany catering przez naszą firmę to tylko i wyłącznie sprawdzone produkty, które są świeże i przede wszystkim bardzo smaczne. Wielu z naszych klientów ma różne zapotrzebowanie oraz gust odnośnie tego, jakie produkty spożywają.

Różne produkty w cateringu

catering szczecin

Krewetki, owoce morza, czy może zwykłe mięso z kurczaka to żaden problem dla naszej firmy, gdyż jesteśmy bardzo elastyczni i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Klienci cenią sobie w nas to, że potrafimy zaproponować im bardzo atrakcyjne i zróżnicowane menu, które sprawia, że nie znudzi im się spożywanie naszych posiłków, a także są bardzo zdrowe, dzięki czemu też trzymają formę. Catering Szczecin to prężnie działająca firma, która potrafi zarówno obsłużyć różne imprezy okolicznościowe, a także klientów indywidualnych, którzy dbają o swoją sylwetkę i chcą korzystać tylko z najwyższej jakości produktów spożywczych, które nasza firma zapewnia, dlatego też nic dziwnego, że z dnia na dzień zyskujemy coraz większą ilość klientów zainteresowanych takimi produktami. Ceny za podstawowy catering dla firm to już od kilkunastu złotych za pełen posiłek, czyli obiad + zupa, jednakże jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy dopasować się do gustów klienta. Jeśli interesują go mniejsze porcje, to może oczekiwać, że kolejnego dnia pojawimy się z naszym cateringiem w takiej wersji, która najbardziej mu odpowiada. Dzięki czemu też jesteśmy bardzo konkurencyjni, gdyż każdego klienta traktujemy w odpowiedni i oryginalny sposób. Klienci często do nas dzwonią, aby zamówić nawet kilkanaście posiłków.

Bierze się to z potrzeby zapewnienia dobrej jakości cateringu na różnych wydarzeniach okolicznościowych i eventach. Nie mamy z tym żadnego problemu, bowiem specjalizujemy się właśnie nawet w dużych zamówieniach, dzięki czemu nasi klienci mogą być spokojni, że dojedziemy na czas z gotowym produktem.