You are currently viewing Charakterystyka wózka Vulcano od firmy Bebetto

Charakterystyka wózka Vulcano od firmy Bebetto

Pojawienie się w naszym życiu niemowlaka, wymaga od nas bardzo często sprawienia mu, dość obszernej i szczegółowej wyprawki. Wśród wielu akcesoriów, znajduje się również kilka sprzętów, bez których – przy obecności dziecka – nie będziemy w stanie wypełniać naszych codziennych obowiązków. Na pewno jednym z tego typu urządzeń jest wózek.

Funkcjonalność wózka 3w1 Bebetto Vulcano

wózek 3w1 bebetto vulcanoJednym z wózków, na który na pewno warto zwrócić uwagę, poszukując idealnego wózka dziecięcego, chociażby ze względu na jego funkcjonalność, jest wózek 3w1 Bebetto Vulcano. Jest to wózek, który oprócz formy głębokiej, czyli tzw. gondoli, udostępnia nam praktyczną i przydatną formę wózka spacerowego, a także fotelik samochodowy dla dziecka. Wszystko to możliwe jest dzięki odpowiedniej konstrukcji wózka, która umożliwia dokonywanie odpowiednich metamorfoz. Sama konstrukcja charakteryzuje się aluminiowym stelażem, dzięki któremu wózek jest niezwykle lekki i nie stanowi problemu w przenoszeniu, gdy zachodzi taka konieczność. Wózek, bez względu w jakiej formie będziemy z niego korzystać, cechuje się dużą stabilnością, bezpieczeństwem, ale także wygodą podróżowania dziecka. Wózek wyposażony jest w dodatkową moskitierę chroniącą malucha przed wszelkiego rodzaju moskitami, a także w przeciwdeszczowy pokrowiec, który doskonale sprawdza się, kiedy chcemy ochronić cały wózek przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Wózek dostępny jest w dwóch modelach kolorystycznych, dzięki czemu możemy wybrać wersję, która odpowiada nam bardziej. Ponadto wózek jest nie tylko funkcjonalny w stosunku do dziecka, ale także w stosunku do rodziców, którzy poza przewożeniem dziecka, mogą bez problemu, np. umieścić zakupy w pojemnym koszyku zamontowanym w dolnej części wózka.