You are currently viewing Ciekawe pomysły na wieczór kawalerski

Ciekawe pomysły na wieczór kawalerski

Nasz najlepszy kumpel się żeni więc tradycją jest aby zorganizować ostatnią imprezę, na której będzie jeszcze jako kawaler. Filmów z motywem wieczoru kawalerskiego jest wiele, można z nich zaczerpnąć jakiś pomysł, inspiracje lub kierunek działania. Najważniejsze to dobrze się bawić ale trzeba pamiętać też o tym aby nie przesadzić.

Jak zorganizować wieczór kawalerski?

wieczory kawalerskieJeśli są imprezy, które pamięta się przez całe życie to z pewnością należą do nich wieczory kawalerskie. Należy się zatem spodziewać wielkiej odpowiedzialności jaką ciąży na organizatorze przedsięwzięcia. Oprócz sporządzenia listy gości, najważniejszą kwestią jest wybór miejsca. Najlepiej w innym mieście, daleko od miejsca zamieszkania. Dokładne rozplanowanie wieczoru i kolejności atrakcji to kolejne etapy organizacji. Większość tego typu imprez ma podobny scenariusz. Początek zabawy w hotelowym barze lub pokoju. Jeśli jest to druga opcja wówczas najczęściej czas umila striptizerka. Następnie wyjście do lokalu, w którym uprzednio została zarezerwowana loża. Zabawa do białego rana albo i dłużej. Ważną kwestią są atrakcję po lub przed imprezowe- w zależności od czasu, ochoty i sił. Zawsze fajnie oprócz samego wieczora kawalerskiego, rozerwać się inaczej niż z litrami alkoholu przy głośnej muzyce. Takimi rozrywkami na czasie są wizyty w escape roomie, gokarty lub paintball. Masa zabawy i wrażeń gwarantowana.

Ślub naszego przyjaciela to nie tylko dla niego wielka sprawa. Jego najlepsi kumple także muszą się przygotować. Nie koniecznie do samej ceremonii ale do wieczoru kawalerskiego, który trzeba zorganizować. Atrakcji do wyboru jest mnóstwo, kwestia które z nich przypadną do gustu kawalerowi oraz reszcie gości. Niemniej jednak ten wieczór trzeba zorganizować i dokładnie zaplanować bo będą to chwile wspominane do końca życia.