You are currently viewing Co decyduje o wyborze firm malujących hale?

Co decyduje o wyborze firm malujących hale?

Lubię swoją pracę z jednego, najważniejszego powodu. Ciągle w niej się coś dzieje. Szef daje mi zlecenia, które zawsze są inne, a moja praca nigdy nie jest monotonna. Nie jestem zwykłą asystentką, jestem prawą ręką szefa. Znamy się od wielu lat, pracuje w firmie do początku jej istnienia.

Ile trzeba zapłacić za pomalowanie hali?

malowanie halTym razem usłyszałam, że musimy odświeżyć nasze hale. Za chwilę usłyszałam już konkretnie o malowaniu hal. Nie wiem skąd pomysł przyszedł mu do głowy, ale jeśli chciał je malować, to ja musiałam znaleźć do tego firmę. Oczywiście zajrzałam do skarbnicy wiedzy, którą uwielbiam, czyli do Internetu. Tam sprawdziłam, które firmy z okolicy zajmują się malowaniem hal. Zastanowiłam się jednak chwilę i wiedząc, że jeśli rozbieżności w cennikach firm będą duże, to opłacalne będzie nawet ściągnięcie firmy spoza województwa na malowanie hal. Jeśli zrobią to szybko, to firmie będzie się nawet opłacało wysłać pracowników w delegacje. Nie miałam pojęcia ile takie malowanie może trwać. Musiałam sprawdzić powierzchnie do malowania, zadzwonić do kilku firm i porównać kwoty orientacyjne. Jeśli będzie się opłacało, to poprosić o wycenę malowania nawet firmy z dalszych regionów. Oczywiście poczytałam o agregatach, podnośnikach nożycowych i koszowych – musiałam mieć podstawową wiedzę w tym temacie, by swobodnie poruszać się po nim. Gdy sprawdziłam w papierach orientacyjną powierzchnię do malowania, zaczęłam wykonywać telefony. Okazało się, że ceny malowania hal są bardzo podobne, więc podjęcie ostatecznej decyzji zostało szefowi.

Ja spisałam się całkiem nieźle, do tego momentu. Szef był bardzo zadowolony, że firmy dokładnie już wiedzą co chcemy malować i ile. Naprawdę lubię to co robię, ponieważ zawsze po takim dniu pracy jestem bogatsza w nową wiedzę i doświadczenie. Dla mnie jest to o wiele bardziej satysfakcjonujące niż inne profity.