You are currently viewing Czy cyferkowy balon nadaje się na urodziny?

Czy cyferkowy balon nadaje się na urodziny?

Balony urodzinowe, kiedy je kupujemy zazwyczaj są z helem, który świetnie utrzymuje je w powietrzu. Są świetnym pomysłem, bo można zrobić sobie zdjęcie z nimi i od razu wiemy ile nasz jubilat kończy lat. Mamy balony w różnych kształtach, więc spokojnie możemy zamówić sobie w kształcie serduszek na przykład: na dzień zakochanych, wesele czy zaręczyny.

Idealny balon na imprezę

niedrogie balony na urodziny - cyfryInnym rodzajem balonów jakie kupujemy są niedrogie balony na urodziny – cyfry  różnych kolorach i rozmiarach z zawartością helu. Dzięki takim balonem urodziny naszego dziecka stają się wyjątkowe i pozostają na dłużej w naszej pamięci, bo przez długi czas po mieszkaniu lata taki cyferkowy balon. W zależności od lat możemy wybrać jeden lub dwa balony cyferki. Są one w różnych rozmiarach od takich niewielkich jak zwykły balonik lub też na tort po naprawde duże balony cyfrowe. Nie tylko dla małych dzieci są one kupowane, ale również na osiemnastki. Dzieki niemU mamy ciekawe zdjęcia. Na widoku zawsze jest liczba, czyli wiemy co było w tym dniu świętowane. Dzięki szerokiej kolorystyce możemy pozwolić sobie na balon cyferkowy w kolorze które lubi jubilat. Bowiem kiedy jest to balon dla naszej na przykład babci możemy zrobić go w kolorze złota czy srebra. Wypełnienie helem powala na ciekawsze ustawienie, bo możemy go gdzieś doczepić co ze zwykłymi balonami może być problem, bowiem one nie unoszą się. Dlatego włąsnie tak często są zakupywane te wypełniane helem. Bo jak sama nazwa mówi to balon, więc powinien się unosić. Sam hel nie jest tanią rzeczą i ciężko go dostać. Poza tym musi to być doby hel, żeby długo się w balonie utrzymał.

Na pewno wielu z waz zauważyło, że obecnie balony cyferkowe ukazują się na każdej urodzinowej imprezie czy innej w której to ważne są liczby jakby chociażby osiemnastki czy rocznice ślubu. Każdy może sobie na taki balon pozwolić i mieć wspaniałą pamiątkę na kilka a nawet kilkanaście dni.