Czy warto kupić panele szklane?

Moja najbliższa ciocia przeprowadziła się kilka lat temu do stolicy, ale dopiero niedawno ją odwiedziłam wraz z rodzicami i rodzeństwem. Muszę przyznać, że byłam pod wrażeniem jej nowego mieszkanka, w którym sama także mogłabym zamieszkać. Odkąd pamiętam mamy podobne gusty, więc nie byłam tym faktem bardzo zaskoczona.

Szklane panele w przedpokoju

panele szklane z grafiką warszawaPierwsze co rzuciło mi się w oczy to meble, które skradły wręcz moje serce. Chwilkę później mój wzrok przykuły panele szklane z grafiką Warszawa podobno jest także nimi oczarowana, jak to mówi moja ciocia, dlatego w wielu miejscach można je dostać. Mąż mojej cioci zawiesił je na ścianie w przedpokoju, który był wąski, lecz długi. Sprawiało to wrażenie, że jest szerszy niż w rzeczywistości faktycznie był. Pomieszczenie mocno się zmieniło optycznie co mogłam porównać oglądając zdjęcia sprzed remontu.  Zakres cen jest bardzo różny, ale zaczynają się od kilkuset złotych wzwyż. Cena zależna jest od tego jak grube ma być szkło, wymiaru szklanych paneli oraz ważne jest również to czy ma być to szkło hartowane czy też nie. Tego typu szkło warto wybrać, kiedy planujecie panele szklane zamieścić w kuchni bądź w łazience, gdyż hartowane szkło jest bardziej odporne na urazy mechaniczne, temperaturę oraz wilgoć, która chcąc nie chcąc występuje bardziej niż w innych pomieszczeniach. Kolejną zaletą jest to, że szklane panele z grafiką strasznie przyciągają wzrok i co więcej wyróżniają pomieszczenie w sposób elegancki.

Jako ciekawostkę dodam, że szklane panele z grafiką bardzo łatwo utrzymać w czystości. Dlaczego? Wystarczy mieć jedynie szmatkę bądź gąbkę i płyn do naczyń lub szyb i gotowe. W związku z tym, że na rynku jest bardzo dużo firm oferujących szklane panele z grafiką, jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie.