Czy wypada nosić krótkie spódniczki w ciąży?

Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, ogromnie się ucieszyłam! Oboje z mężem chcieliśmy mieć dużą rodzinę, więc oboje byliśmy szczęśliwi. Będąc w dwudziestym tygodniu ciąży zaczęłam rozglądać się za ubraniami ciążowymi, ponieważ powoli miałam problem ze zmieszczeniem się nawet w swoje luźniejsze ubrania, chociaż i tak długo udało mi się całkiem nieźle utrzymać wagę.

Krótkie spódniczki dla ciężarnych

spódnice ciążowe krótkieTeoretycznie bardzo dużo sklepów internetowych w ofercie posiada spódnice ciążowe krótkie. Mimo to miałam spory problem, żeby znaleźć coś, co by mi odpowiadało w stu procentach. W końcu znalazłam spódnice ciążowe krótkie, które zachwycały prostym krojem. Były także dostępne takie, które można było założyć na co dzień do zwykłej bluzki ciążowej, jak i bardziej eleganckie, które idealnie nadawały się na wieczorne kolacje czy biznesowe wyjścia, jeśli kobieta jest czynna zawodowo. Przede wszystkim zachwyciła mnie różnorodność spódniczek ciążowych. Zależało mi na znalezieniu krótkiej spódniczki, ponieważ nie czułam się zbyt dobrze w długich. Poza tym należałam raczej do niskich kobiet, więc optycznie mogłyby mnie jeszcze bardziej skrócić, co nie byłoby wskazane. W każdym razie wybrałam cztery spódniczki – jasną, w kwiaty, elegancką oraz ciemniejszą. Od pewnego czasu uwielbiałam wykonywanie zakupów online, ponieważ zdecydowanie mniej czasu traciłam na wybór. Z niecierpliwością czekałam na dostawę i kiedy otrzymałam swoje zamówienie, praktycznie od razu przymierzyłam spódniczki.

Stan błogosławiony to piękny stan i kompletnie nie rozumiałam kobiet, które uważały się za nieatrakcyjne. Tylko dlatego, że kilka kilogramów przytyły? Obecnie jest tyle dostępnych spódniczek, dzięki którym można ukryć dodatkowe kilogramy, więc naprawdę nie widziałam problemu. Można czuć się jednocześnie kobieco i komfortowo.