You are currently viewing Darmowe przerabianie zdjęć

Darmowe przerabianie zdjęć

W dobie aplikacji na telefon mamy naprawdę w czym wybierać jeśli chodzi o edytory zdjęć. Jednakże nie zawsze zdjęcia wykonujemy telefonem i nie każdemu też chce się je na telefon zgrywać, aby później je na nim obrobić. Czy to oznacza, że chcąc przerabiać nasze zdjęcia jesteśmy zmuszeni do kupowania drogich programów graficznych? Nie, ponieważ fotki możemy obrobić w internecie!

Natychmiastowa obróbka fotek

poprawa zdjęcia onlineNie wszystkie aplikacje na telefon będące edytorami zdjęć są darmowe, a jeśli tak to najfajniejsze ich funkcje zazwyczaj są poblokowane do momentu, aż nie wykupimy pakietu pro. Ponadto takie aplikacje potrafią często zajmować naprawdę sporo miejsca na telefonie, a poza tym biorąc pod uwagę wielkość ekranu smartphona, nawet tego największego, taka obróbka nie jest zbyt wygodna i dokładna. Kolejną sprawą jest to, że na większym ekranie komputera czy laptopa widzimy więcej, więc lepiej nam jest przerabiać fotki właśnie na kompie. Nie musimy na szczęście do tego celu kupować żadnych programów bowiem zawsze możemy skorzystać z darmowej alternatywy, jaką jest poprawa zdjęcia online czyli możliwość skorzystania z internetowego edytora zdjęć. Niegdyś te edytory były dosyć biedne w opcje, ale obecnie wiele się zmieniło pod tym względem. Dziś mamy możliwość bawienia się maskami, warstwami, filtrami, a nawet retuszem, czyli opcjami niegdyś dostępnymi jedynie w drogich i profesjonalnych programach graficznych.

Internetowy edytor zdjęć jest zatem świetną alternatywą dla osób, które chcą szybko poprawić jakość swoich fotek i nieco je udoskonalić. Oprócz podstawowych opcji, takich jak ekspozycja, kontrast, czy balans bieli i nasycenie kolorów dzisiejsze edytory mają znacznie więcej do zaoferowania i możemy z ich pomocą osiągnąć naprawdę satysfakcjonujące rezultaty.