You are currently viewing Dlaczego zdecydowaliśmy się na lubelskiego developera?

Dlaczego zdecydowaliśmy się na lubelskiego developera?

W końcu nadszedł ten moment, w którym mogliśmy pozwolić sobie na zakup mieszkania. To pierwsza taka sytuacja w naszym życiu, więc razem z mężem byliśmy bardzo podekscytowani. Same poszukiwania były długie i burzliwe, ale na szczęście już dawno są za nami.

Nasz wybór padł na lubelskiego developera

developer lublinZanim podjęliśmy ostateczną decyzję, przejrzeliśmy setki ogłoszeń i obejrzeliśmy dziesiątki domów i mieszkań. Najpierw celowaliśmy w rynek wtórny, ale szybko okazało się, że oferty nieruchomości z tego rynku nie są dla nas zupełnie zadowalające. Ciągle było coś nie tak. I nie były to rzeczy, na które mogliśmy przymknąć oko. Dlatego w końcu postanowiliśmy zainteresować się rynkiem pierwotnym. Tym bardziej, że bardzo zainteresowała nas oferta, którą wystawił developer Lublin okazał się dla nas bardzo łaskawy pod tym względem. Nie zawiódł nas ani trochę. Już pierwsze podejście okazało się niezwykle udane. Znaleźliśmy idealne mieszkanie. Tak pod względem lokalizacji, jak i metrażu i rozkładu pomieszczeń. Nic w tym jednak dziwnego. W końcu developerzy bardzo często wybierają niezwykle atrakcyjne lokalizacje dla swoich inwestycji. A same inwestycje projektują i wykonują w sposób niezwykle nowoczesny. Tak, by wszystko przystawało do standardów współczesnego świata. O czym niekoniecznie można powiedzieć w przypadku mieszkań, często bardzo starych, z rynku wtórnego. A dla nas te aspekty były niezwykle ważne. Cieszę się, że dla wybranego przez nas developera również.

Nam się udało – znaleźliśmy idealne dla nas i naszych potrzeb mieszkanie z rynku pierwotnego. Inwestycja prowadzona jest w sposób niezwykle nowoczesny i profesjonalny. Nie ma żadnych opóźnień, o każdym etapie jesteśmy informowani na bieżąco. Wszystko odbywa się tak, jak powinno.