You are currently viewing Dobra zabawa bańkami mydlanymi

Dobra zabawa bańkami mydlanymi

  • Post author:
  • Post category:Usługi

U mojego dziecka stwierdzono ostatnio zaburzenia w rozwoju, które powodują problemy z płucami. Lekarz zaleciła nam abyśmy jak najwięcej ćwiczyli dziecko, ponieważ dzięki takim ćwiczeniom można zapobiec dalszemu rozwojowi choroby, a nawet lekką ją cofnąć. Lekarka powiedziała, że bardzo dobrym ćwiczeniem jest puszczanie baniek mydlanych, bo dzięki temu dziecko wykonuje poprawne wdechy i wydechy.

Potrzebowałam różnych akcesoriów do baniek mydlanych

przydatne akcesoria do baniek mydlanychMój syn jest bardzo żywiołowy. Wiedziałam, że nawet taka atrakcja jak bańki mydlane nie pomoże, jeśli będzie miał tylko stać i dmuchać w patyczek. W związku z tym postanowiłam zakupić różne przydatne akcesoria do baniek mydlanych, które uatrakcyjnią dziecku tę zabawę w połączeniu z rehabilitacją oddechu. Udałam się do sklepu z zabawkami, gdzie był bardzo duży wybór takich akcesoriów. Zakupiłam różne patyki do robienia baniek. Wybierałam tylko te, które wymagają użycia ust i dmuchania w nie, chociaż na rynku są już bardzo fajne akcesoria elektryczne do robienia baniek mydlanych. Ja ograniczyłam się do patyczków w różnych kształtach i wielkościach, które są napędzane siłą płuc dziecka. Jedynie kupiłam jeszcze zestaw w siatce do puszczania baniek mydlanych, żeby w razie czego dać synkowi odpocząć. Po zastanowieniu kupiłam również akcesoria do zamykania dziecka w bańce mydlanej. Uznałam, że to świetna zabawa dla dziecka. W ten sposób synek nawet nie odczuje, że bańki mydlane mają być dla niego formą ćwiczeń. Ostatecznie wyszłam ze sklepu z zabawkami z naręczem akcesoriów do baniek mydlanych oraz specjalnym, płynem do ich tworzenia.

Takie ćwiczenia poprzez zabawę w puszczanie baniek to był strzał w dziesiątkę. Bańki mydlane okazały się dla syna wyjątkowo atrakcyjne. Różne akcesoria bardzo nam w tym pomogły. Dzięki temu dziecko nie nudziło się puszczając bańki, gdyż każde akcesorium powodowało, że bańki były inne i każda była unikatowa. Byłam z tego bardzo zadowolona.