You are currently viewing Dobre motory na akumulator

Dobre motory na akumulator

Jeżeli chcemy kupić dziecku pojazd elektryczny, do wyboru mamy auta oraz motocykle. Jednakże trzeba zauważyć, że od kiedy oferta tych drugich się znacznie poszerzyła, to cieszą się one nieco większą popularnością od samochodów.

Dziecięce motorki akumulatorowe

motorki na akumulator dla dzieciJeżeli chcemy nabyć motorek elektryczny, w ofercie znajdziemy pojazdy dopasowane do możliwości i potrzeb dzieci w wieku od dwóch do ośmiu lat. W przypadku najmłodszych z nich, czyli dwu i trzylatków, warto rozważyć zakup trójkołowca, gdyż jest bardziej bezpieczny i nisko osadzony, w związku z czym, ewentualny upadek, na pewno nie będzie groźny. Natomiast dla tak małych dzieci przeznaczone są również motory dwukołowe w wersji sportowej, do której, przynajmniej na czas nauki, można dołączyć stabilizujące koła – tak samo, jak ma to miejsce w przypadku rowerów dla dzieci, które dopiero zaczynają uczyć się jeździć. Motorki na akumulator dla dzieci możemy kupić już od 200-250 złotych, natomiast najdroższe ich wersje, przeznaczone dla starszych dzieci to wydatek nawet dwóch tysięcy złotych. Natomiast na wybór narzekać nie można, gdyż jest on naprawdę ogromny, zupełnie nieporównywalny z wyborem, jaki mamy w przypadku dziecięcych samochodów elektrycznych. Wśród nich znajdziemy bowiem kilka replik najpopularniejszych producentów i pojazdy bez marki, które nieudolnie imitują oryginały. Natomiast wśród dziecięcych motorków elektrycznych możemy znaleźć niemal wyłącznie pojazdy na licencji, nawet w przypadku trójkołowców.

Zdecydowanie warto postawić na zakup motorka elektrycznego, albowiem są to pojazdy bezpieczne i sprawdzą się zarówno na podwórku, jak i na spacerze. Wyposażone są też zwykle w bardzo mocny akumulator, dzięki czemu nieprzerwana zabawa może trwać nawet trzy-cztery godziny.