You are currently viewing Dobry rower Romet

Dobry rower Romet

 

Rower ma chyba każdy człowiek w dzisiejszych czasach, bo to tani i zdrowy środek transportu. Wiele osób regularnie jeździ na rowerze, bo to doskonała forma aktywności fizycznej dla zapracowanych osób, które nie mają czasu na trening.

Jak wyglądają rowery z serii Wagant?

romet wagant 4Rowery dzielą się na modele miejskie, górskie, trekingowe, szosowe, czy dziecięce. Każdy ma nieco inne przeznaczenie i posiada różne wyposażenie. Popularny rower firmy Romet Wagant 4, to rower trekingowy, który nadaje się do jazdy po mieście. Ma w swoim wyposażeniu praktyczny bagażnik, na którym możemy zamontować koszyk, albo fotelik dla małego dziecka. Aby zabezpieczyć kierowcę przed zachlapaniem w trakcie deszczu, producent dodał do roweru praktyczne błotniki na przednim i tylnym kole. Bardzo ważne jest bezpieczeństwo rowerzysty po zmroku, dlatego poza licznymi, odblaskowymi elementami, rower posiada tylną lampkę diodową, która działa na wymienne baterie, a z przodu jest zamontowana lampka na dynamo, która daje światło nawet na kilka metrów. Lekka, aluminiowa rama Waganta jest odporna na odkształcenia w wyniku ewentualnego uderzenia. Aby osłonić łańcuch przed mogącymi w niego uderzać kamykami w trakcie jazdy, została na nim zamontowana specjalna osłona, która dodatkowo chroni rowerzystę przed zabrudzeniem smarem. W wersji 4 rower Wagant został wyposażony także w praktyczną podpórkę, dzięki której możemy go postawić w dowolnym miejscu, bez obawy, że się zarysuje w przypadku kładzenia roweru na ziemi.

Jest to rower bardzo dobrej jakości, który może służyć nam do codziennej jazdy, ale także na wycieczki. Posiada wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym łatwo i przyjemnie się nim jeździ. W sezonie promocyjnym możemy go kupić już za niecałe tysiąc złotych.