You are currently viewing Dopasowane litery przestrzenne

Dopasowane litery przestrzenne

Prowadząc sklep na zatłoczonej ulicy, ciężko wyróżnić się spośród innych przedsiębiorców, którzy mają firmy jedna obok drugiej. W takiej sytuacji trzeba zastosować dobrze widoczną reklamę, która zwiększy szanse na pojawienie się klienta.

Jakie jest zastosowanie liter przestrzennych?

litery przestrzenne podświetlaneJadąc na zakupy do dużego marketu, z pewnością już z daleka widzimy jego świetlną reklamę, która nie może zostać niezauważona. I właśnie o to chodzi w reklamie, aby nikt się jej nie oparł. Litery przestrzenne podświetlane świetnie się sprawdzają jako reklama zewnętrzna, ale także wewnątrz budynku. Jest to widoczna, efektowna i elegancka forma reklamy, która sprawdzi się jako oznakowanie firmy. Litery mogą być wykonane z metalu, aluminium, styroduru czy plexi. Są to wytrzymałe materiały, które są odporne na działanie czynników atmosferycznych takich jak promienie słoneczne, deszcz, śnieg czy mróz. Mogą być klasyczne lub podświetlane, dzięki specjalnym panelom led, które montuje się w ich wnętrzu. Napis wykonany z takich liter z pewnością będzie dobrze widoczny nawet z dużej odległości, a to zwiększy ilość odwiedzin potencjalnych klientów. Działanie świetlnych litr przede wszystkim jest możliwe dzięki stworzeniu przepuszczalnego światła frontu, w którym montuje się listwę z ledami. Lico liter jest wykonane ze specjalnej plexi, natomiast front obudowany jest specjalną taśmą aluminiową. Takie litery są często wykorzystywane przez przeróżne sklepy, punkty usługo czy działalności gospodarcze, które chcą być widoczne.

Tego typu podświetlana reklama jest doskonałym sposobem na wyróżnienie się spośród tłumu i to za nieduże pieniądze. Jeżeli chodzi o montaż, to przeważnie jest on wliczony w cenę literek. Niektóre firmy pozwalają klientom na zaprojektowanie indywidualnego kształtu liter, co jest dodatkowym atutem.