You are currently viewing Druk większego formatu

Druk większego formatu

 

Mówiąc szczerze faktycznie często zdarzało mi się drukować różnorodne materiały dla mojego szefa, jednak jeszcze z zamówieniem na druk większego formatu się nie spotkałem, dlatego byłem jednocześnie podekscytowany i zaintrygowany tym, jak mi pójdzie. Okazało się w praktyce, że taki druk niewiele się różni ze strony klienta, który i tak musi przyjść z odpowiednio przygotowanym projektem graficznym.

Przygotowywanie projektu do druku

druk wielkoformatowy warszawaZajmowałem się grafiką w pracy, dlatego miałem spore doświadczenie jeśli chodzi o kontakt z różnymi firmami odpowiedzialnymi właśnie za tworzenie dla nas papierowych mateirałów reklamowych. Wysokiej jakości druk wielkoformatowy warszawa zawsze zlecałem w jednej firmie, gdyż to własnie tam obsługiwała mnie fachowa kadra pracowników, która znała się na rzeczy. Dzięki temu faktycznie mogłem przyjść z dowolnym projektem graficznym, który mnie interesował i wiedziałem, że pracownicy powiedzą mi, czy taki będzie odpowiedni do druku offsetowego. Druk wielkoformatowy to właśnie druk na drukarkach offsetowych, które potrafią o wiele lepiej odwzorować kolor od drukarek cyfrowych, dlatego też w naszej firmie często korzystaliśmy z takich usług. Jeśli chodzi o materiały większego formatu to faktycznie postanowiliśmy zainwestować w większy baner reklamowy, który na pewno będzie widoczny z daleka, jednak do tego potrzebowaliśmy właśnie usługę, jaką jest druk wielkoformatowy, aby otrzymać naprawdę bardzo dobrą jakość, która będzie widziana z daleka przez klientów.

Drukarnia widać, że ma fach w rękach i często mówi mi, jak jeszcze zmienić projekt graficzny, aby przede wszystkim efekt końcowy był bardzo dobry. Druk wielkoformatowy jest coraz bardziej popularny w mieście i faktycznie widać, jak wiele firm z niego korzysta do reklamy.