You are currently viewing Drukarnie dla klientów

Drukarnie dla klientów

Nigdy nie sądziłem, że zlecenie druku do drukarni może być takie proste. Mówiąc szczerze od samego początku pracy dostałem zadanie od mojego szefa, aby wydrukować kilka tysięcy sztuk ulotek reklamowych oraz kilkaset folderów i jedyne, co widziałem to to, że warto będzie skorzystać z oferty drukarni offsetowej, która zajmuje się tym wszystkim każdego dnia.

Drukarnie w miastach

drukarka fleksograficzna do foliiNa pewno taka firma będzie wstanie mi zaproponować zarówno ciekawe ceny, takie, które zadowolą mojego szefa, ale też pełną obsługę na każdym etapie realizacji. Kiedy tylko wybrałem odpowiednią drukarnię dla siebie od razu postanowiłem zadzwonić i umówić się na wizytę z pracownikiem, aby tam wytłumaczono mi dokładnie na różnych rodzajach druku oraz sztuce jaką jest dobór papieru oraz przygotowywanie projektów graficznych. Drukarka fleksograficzna do folii jest kolejną maszyną, która przydaje się w takich miejscach. Projekt to była druga kwestia, jednak póki co zamierzałem zajmować się jedynie kwestiami produkcyjnymi, które były dla mnie o wiele bardziej istotne, gdyż współpracowaliśmy z grafikiem i na pewno oddany przez nas projekt będzie spełniał wszystkie wymagania. Drukarnia, którą wybrałem realizuje nawet te najmniejsze projekty, takie jak wizytówki, ulotki, ale także specjalizuje się w czymś większym, czyli w plakatach oraz druku wielkoformatowym. Dzięki czemu wiedziałem, że kompleksowo potrafi zająć się niemalże każdym zamówieniem z mojej strony.

Różnorodność drukarni występujących na rynku sprawia, że faktycznie nie muszę się zupełnie ograniczać jeśli chodzi o pomysły, a pracownicy firmy zawsze podpowiadali mi ciekawe rozwiązania, na które mogę sobie pozwolić albo takie, które nie są jeszcze w moim zasięgu. Podchodzili do mnie bardzo elastycznie i zawsze dowiadywałem się o terminie wydruku projektu. Dzięki temu mogłem od razu wrócić do szefa z taką informacją.