You are currently viewing Duże biurowce mają kanapkowe cateringi

Duże biurowce mają kanapkowe cateringi

W największych biurowcach, w których pracuje po kilkaset osób, możemy spotkać osoby z koszami wypełnionymi kanapkami. Osoby takie chodzą po firmach i ich biurach i oferują pyszne i świeże kanapki. Taka forma cateringu stała się bardzo popularna ze względu na swoją praktyczność. Każdy pracownik może sobie kupić kanapkę, jeśli tylko ma na to ochotę.

Kanapkowe cateringi hitem w stolicy

kanapkiCateringi polegające na roznoszeniu po biurowcach kanapek stały się prawdziwym hitem w stolicy. Wiadomo przecież, że najwięcej biurowców jest właśnie w Warszawie. Dzięki temu, że kanapki roznoszone są po firmach pracownikom biurowców o wiele lepiej się pracuje. Każda firma, która chce oferować catering kanapek – Warszawa znajdzie miejsce dla siebie, ponieważ potencjał tego rynku jest ogromny. Jest jeszcze sporo lokalizacji, do których kanapki nie docierają. Tym bardziej, że ten rodzaj kanapkowe cateringu jest naprawdę bardzo popularny wszędzie tam, gdzie tylko się pojawia. Pracownicy nie muszą się już zastanawiać nad tym, co zjedzą na śniadanie. W ofercie firm cateringowych są różne rodzaje kanapek, jogurtów oraz innych przekąsek. Naprawdę jest w czym wybierać, a najpopularniejsze i najludniejsze lokalizacje odwiedza jednocześnie kilku pracowników z koszami pełnymi kanapek i innych przekąsek. To może być też pomysł na biznes, wystarczy jedynie znaleźć lokalizację, w której kanapki jeszcze nie są dostarczane.

Biurowce mają to do siebie, że są gęsto wypełnione firmami i ich biurami. Setki ludzi, którzy pracują w biurowcach mają dzisiaj możliwość kupienia sobie rano świeżej kanapki na drugie śniadanie. Cateringi kanapkowe biją rekordy, jeśli chodzi o wyniki sprzedaży, a w takiej Warszawie zapotrzebowanie na tego rodzaju usługę wciąż jest bardzo duże.