You are currently viewing Fachowa i skuteczna dezynfekcja

Fachowa i skuteczna dezynfekcja

Odkażanie powierzchni jest potrzebne w wielu sytuacjach. Istnieje wiele metod, jakimi można wykonać dezynfekcję, jednak sęk w tym, by była ona bezpieczna dla ludzi, a jednocześnie w stu procentach niezawodna i skuteczna. 

Ile w Warszawie kosztuje dezynfekcja? 

dezynfekcja warszawaDawniej, do odkażania używania chloru, jednak z czasem przekonano się, że to metoda bardzo niebezpieczna i może być wykonywana jedynie pod nadzorem oraz w specyficznych sytuacjach. W szpitalach natomiast stosuje się specjalne lampy, ale wtedy mamy do czynienia z warunkami sterylnymi. Metodą, na jaką najczęściej decydują się klienci firm dezynfekcyjnych jest ozonowanie. Jest ona bardzo prosta, ponieważ wymaga jedynie zainstalowania generatora ozonu w pomieszczeniu. Po około sześćdziesięciu minutach pomieszczenie jest zdezynfekowane, a ozon po dwudziestu minutach rozpada się do postaci tlenu i traci swoje właściwości utleniające. Ozonowanie eliminuje wszelkie, niepożądane zapachy, w tym zapachy odzwierzęce, woń dymu tytoniowego, czy też pleśni. Jednak nie to jest główną zaletą tej metody, a eliminowanie wszelkich mikroorganizmów, w tym roztoczy, bakterii, grzybów, wirusów i wolnych rodników. Zatem jeśli potrzebna jest nam dezynfekcja Warszawa jest doskonałym miejscem, by ją zlecić. Mamy tutaj wystarczającą liczbę firm dezynfekcyjnych, z których można wybierać. Ozonowanie może odbywać się w mieszkaniu, w domu, samochodzie, pomieszczeniach gospodarczych, piwnicach, etc. Największą zaletą tej metody jest jej skuteczność i czas trwania usługi.

Klienci, którzy mieli okazję skorzystania z usług warszawskich firm dezynsekcyjnych, niemal jednogłośnie przyznają im najwyższe oceny. Dlatego nie jest przypadkiem, ze to właśnie warszawskie firmy cieszą się renomą, jakiej może zazdrościć konkurencja z innych miast.