You are currently viewing Film z wesela nagrany na dronie?

Film z wesela nagrany na dronie?

Od dawna wiedziałam, że mój ślub będzie wyjątkowy. Jestem romantyczką z natury i wyśniłam sobie prawie każdy jego szczegół. W życiu codziennym nie jestem wymagająca, ale jeśli chodzi o okazje specjalne, to lubię robić duże i dobre wrażenie. Wiedział też o tym Maciek, mój narzeczony, który z miłości zgodził się na wszystko.

Kto w Katowicach filmuje dronem uroczystości?

filmowanie dronem katowiceW dzisiejszych czasach niełatwo jest zrobić wrażenie. Świat zachwyca coraz to odważniejszymi pomysłami, dlatego, gdy powiedziałam, że chcę, by nasze wesele było filmowane z drona Maciek nie był zaskoczony. Miałam nadzieję, że chociaż na innych zrobi to wrażenie i faktycznie nie pomyliłam się. Moi rodzice i wujostwo, byli zaskoczeni moim pomysłem. I o to mi chodziło. Oryginalna pamiątka i ujęcia z przyjęcia jakie mało kto ma. Tym bardziej, że nasze przyjęcie weselne miało być w plenerze – to idealna sytuacja dla drona. W Katowicach jest trochę miejsc, gdzie takie filmowanie jest zabronione, ale ja dowiedziałam się wszystkiego i na terenie naszej uroczystości nie było żadnych przeciwwskazań. Miejsce filmowania i przyjęcia nie wykluczały się. Widziałam już filmy kręcone z lotu ptaka, szczególnie nagrania miast, które wyglądają przepięknie z tej perspektywy. Liczyłam na spektakularne nagranie. Gdy jakiś czas temu zobaczyłam ogłoszenie filmowanie dronem katowice, zastanawiałam się po co to komu. Zajęło mi jakieś dziesięć sekund zanim zobaczyłam wizję swojego ślubu z tej perspektywy. Zakochałam się w tym pomyśle.

Zobaczyłam najpierw nagranie starego miasta, a później byłam już pewna, że chcę mieć też takie. Nagranie z perspektywy lotu ptaka pokazuje jaki świat jest mały i jak ważne jest, by ludzie ze sobą wspólnie działali. Dopiero wtedy ludzkość ma pozytywną moc, gdy współgra ze sobą, a nie przeciw sobie. Jak na moim weselu.