You are currently viewing Firmy w Krakowie, które wypożyczają auta dostawcze

Firmy w Krakowie, które wypożyczają auta dostawcze

Nieraz zauważyłam, że emocje są złym doradcą, a duże emocje w ogóle wykluczają, w moim przypadku, podjęcie słusznej decyzji. Dlatego często zwracam się z prośbą o pomoc do mojego brata. Jest to człowiek, który myśli trzeźwo i rozsądnie; cenię sobie bardzo jego rady i sugestie.

Samochody dostawcze z wypożyczalni – Kiedy są potrzebne?

wypożyczalnia samochodów dostawczych krakówGdy okazało się, że nie mogę wysłać swojej ekipy remontowej do klienta, bo nie mogą odpalić samochodu, od razu zaczęłam panikować. Kraków to duże miasto, długo się jedzie na drugi koniec, mieliśmy już spore opóźnienie. Jak zholować naszego dostawczaka wiedziałam. Laweta już jechała. Zadzwoniłam do brata, mówiąc o co chodzi. Od razu powiedział bym dzwoniła do wypożyczalni. Jeśli mam wymagającego klienta, moi pracownicy muszą dziś być na budowie. To był genialny pomysł. Najważniejsze dla mnie było, by poinformować kontrahenta, że ekipa przyjedzie ciut później, znaleźć wypożyczalnie, wynająć samochód dostawczy, a później myśleć o całej reszcie. Sprawdziłam na szybko w Internecie gdzie jest najbliższa wypożyczalnia samochodów dostawczych kraków oferował w tym temacie naprawdę dużo. Weszłam na pierwszą stronę i sprawdziłam czy w ofercie jest ten sam samochód, którym „moje chłopaki” jeżdżą na co dzień. Był. Zadzwoniłam pod podany numer i zapytałam czy jest wolny. Podałam termin, na razie dwudniowy. Nie wiedziałam ile będzie trwała naprawa naszego dostawczaka. Zapytałam o cenę i możliwość podstawienia auta. Wszystko załatwiłam w pół godziny. Nasz klient również miał godzinne opóźnienie, bo i jemu zepsuło się auto.

Dziwny zbieg okoliczności, który wszystkich rozbawił i rozluźnił atmosferę. Gdyby brat nie podsunął mi pomysłu z wypożyczalnią aut dostawczych nie wiem jak bym sobie poradziła. Świetnie działam według schematów, w sytuacjach niestandardowych gorzej sobie radzę. Teraz jednak będę już pamiętała o wynajmie!