You are currently viewing Gdzie zaprojektować ulotkę

Gdzie zaprojektować ulotkę

 

Zaprojektowanie ładnej ulotki reklamowej stanowiło dla nas bardzo duże wyzwanie, dlatego chcieliśmy do tematu podejść bardzo profesjonalnie. Stwierdziliśmy, że każda ulotka powinna przede wszystkim przyciągać uwagę oraz być tak wykonana, że klient tylko na nią spojrzy to wie, że ma do czynienia z firmą, która jest bardzo profesjonalna.

Wyzwanie przy projektowaniu

projektowanie ulotek reklamowych

Postanowiliśmy zrobić małe rozeznanie na rynku w tym, z jakich materiałów reklamowych, czyli ulotek korzystają nasi konkurenci, aby móc podpatrzeć pewne rozwiązania, które na pewno się sprawdzają. Wiedzieliśmy, że nasza konkurencja działa na różnych polach, jeśli chodzi o działania marketingowe, dlatego też chcieliśmy za nimi nadążać i docierać również do podobnych osób, jeśli chodzi o zainteresowania naszymi usługami oraz produktami. Projektowanie ulotek reklamowych zleciliśmy naszemu grafikowi, który otrzymał dokładne wytyczne oraz instrukcje co do tego, jak projekt powinien dla nas wyglądać. Był to tzw. brief, czyli wszystkie najważniejsze informacje mogące posłużyć do stworzenia naprawdę atrakcyjnego projektu graficznego. Wiadomo, bez specjalistycznych projektów nie ma mowy tutaj o oryginalności oraz profesjonalizmie, dlatego postanowiliśmy bardzo przyłożyć się do tego zadania i zaprojektować ulotki, które będą przede wszystkim skupiać uwagę naszych przyszłych klientów naszej firmy. Zadanie to nie było łatwe, jednakże nasz grafik spisał się bardzo dobrze, a projekt który nam dostarczył spełniał wszystkie nasze oczekiwania. Projektowanie ulotek reklamowych to dla wielu firm jedyna słuszna droga dotarcia do klienta.

Takie ulotki można bowiem wykorzystywać zarówno podczas kampanii w mieście, ale także z okazji różnorodnych eventów. Skuteczność takich działań mówi samo za siebie, że warto w nie zainwestować i przełożyć się bardzo dobrze do tego, aby wszystkie ulotki były przede wszystkim skuteczne i atrakcyjne w oczach przyszłych klientów.