You are currently viewing Grillowanie naszą pasją, czyli jak poznałam męża

Grillowanie naszą pasją, czyli jak poznałam męża

 

Dobra jakość połączyła mnie i mojego męża. Oboje uznaliśmy to za znak, że żadne z nas nie chciało tańszego zamiennika i oboje czekaliśmy na coś specjalnego. Gdy byliśmy w restauracji, każde z nas osobno, nie znając siebie, zamówiliśmy turbota. Okazało się, że teraz go nie ma i zaproponowano nam coś tańszego.

Weberowy grill – Najlepszy na świecie?

weber grillOboje powiedzieliśmy, że poczekamy. Tak się poznaliśmy. Jesteśmy smakoszami oraz uwielbiamy grillowanie na świeżym powietrzu. Właściwie to jedzenie nas połączyło i tak już zostało. Najpierw był pierwszy grill u niego, gdzie zaskoczył mnie wspaniałym jedzeniem i marką. Jeśli ktoś posiada weber grill to znaczy, że naprawdę zna się na rzeczy. Grille tej marki nie są dla wszystkich. Są dla pasjonatów, ponieważ Weber sam był pasjonatem w dziedzinie grillowania. Uwielbiał to robić, i tylko dzięki złej pogodzie – a przynajmniej tak się mówi, wymyślił okrągły grill, który jest teraz symbolem wygody i niezależności od pogody. Takie grille, to nie te najtańsze, sprzedawane w sezonie na stacjach benzynowych, z których zdjęta grillowana kiełbasa ma smak niekonieczny najlepszy. Grille Webera to najwyższa półka. Kiedyś też taki chciałam mieć, ale moja mama powiedziała, że nigdy takiego nie kupi. Dla niej grillowanie to czynność raz na lato, a i bez tego mogłaby się obejść. Mój tato z kolei słucha mamy we wszystkim. Ja jednak jestem pasjonatką jedzenia i znalazłam również drugiego pasjonata, który wie jak pyszne potrafi być skrzydełko z grilla albo kiełbaska… Skwierczące plastry boczku z weberowego kotła.

Ta właśnie miłość połączyła mnie i Patryka parę lat temu, i jakoś nie gaśnie. Jej płomienie przeskakują, nie kopcą i żaden deszcz im nie groźny. Dla nie-romantyków jest to dziwne, że połączyła nas pasja, bo tak naprawdę w życiu, bardzo się różnimy. On jest sportowcem, a ja księgową. Ale miłości mamy wspólne i to nas ciągle łączy.