You are currently viewing Gry na betonowych stołach

Gry na betonowych stołach

Ostatnimi czasy w naszym stosunkowo małym mieście powstał bardzo duży park. Zlokalizowany został pośrodku starego rzadkiego w drzewostanie lasu. Dzięki temu udało się zrobić dużo ścieżek i drug. Las ten był od lat wykorzystywany jako teren rekreacyjny. Jego lokalizacja to północno-zachodnia część województwa zachodnio-pomorskiego. Park miał się rozciągać na terenie ponad dwudziestu czterech hektarów.

Betonowy stół do gier w naszym nowym parku

betonowe stoły do gryW omawianym lecie przemianowanym na park znajduje się bardzo duża i rozległa polana, tam władze miasta postanowiły urządzić miejsce do relaksu i wypoczynku na łonie natury. Miały się tam również znaleźć wyznaczone strefy do biwakowania. W miejscu wyznaczonym do wypoczynku ustawione zostały betonowe leżaki dla dwudziestu siedmiu osób. Natomiast strefa relaksu niemal w całości została zajęta przez betonowe stoły do gry. Gier było dużo, przykładowo znajdowały się tam cztery solidne stoły dwuosobowe do gry w szachy, oraz również cztery do tej samej gry, ale te posiadały cztery siedzące miejsca wokół stołu. Ulokowanych zostało tam także osiem pełnowymiarowych, profesjonalnych stołów do ping-ponga. Obok nich znajdowała się specjalnie przygotowana, również betonowa szafka, w której przechowywane były dodatkowe siatki, paletki oraz mnóstwo piłeczek pingpongowych. Polana była w całości monitorowana, dlatego też sprzęt sportowy był tam bardzo bezpieczny. Dodatkowo znajdowały się na polance bardzo popularne i oblegane przede wszystkim przez nieco starszych graczy specjalistyczne stoły betonowe do gry w chińczyka.

Pomysł na ustanie stołów do gry wykonanych z betonu okazał się bardzo trafny. Mieszkańcy oraz przyjezdnie bardzo chętnie z nich korzystają. W weekendy ciężko jest znaleźć tam wolne stoły, tak chętnie są one zajmowanie przez ludzi.