You are currently viewing Ile kosztuje Haibike Sduro?

Ile kosztuje Haibike Sduro?

 

Wybór uniwersalnego roweru górskiego nie jest taki prosty, od kiedy pojawiły się jednoślady elektryczne. Zwłaszcza, że cena porządnych rowerów górskich i tak oscyluje w granicach kosztów, jakie poniesiemy zakupując e-rower. 

Sprawdzony rower elektryczny

haibike sduroNa rynku mamy spory wybór rowerów elektrycznych, jednakże ofertą wyróżnia się zdecydowanie firma Haibike. Jej propozycje są bowiem skierowane do amatorów, jak i profesjonalnych cyklistów. Cechą wyróżniającą sprzęt tego producenta jest przede wszystkim unikalna geometria, która nadaje jednośladom mocnego, sportowego wyrazu. Nie inaczej Jest w przypadku Haibike Sduro, który na pierwszy rzut prezentuje się co najmniej świetnie. I nie tylko o design tu chodzi, ale nawet o drobne szczegóły, jak na przykład bardzo fajny sposób zamaskowania pancerzy do linek. Sduro to rower na każdy rodzaj nawierzchni i na każdą pogodę. Jest bezpieczny i niezawodny, co potwierdzają nie tylko jego testy, ale przede wszystkim sami użytkownicy. Ich głos jest tu bardzo ważny, a w internecie ludzie prędzej się żalą niż chwalą, a mimo tego Sduro zbiera jedne z najlepszych ocen. Jak na rower elektryczny, cena jest bardzo przystępna, bowiem nie zapłacimy za ten model więcej niż dziewięć tysięcy złotych. Warto zauważyć, ze Sduro ma bardzo pojemną baterię, dzięki czemu można na nim przejechać niemal sto kilometrów bez konieczności ładowania. Natomiast jego silnik pochodzi od jednego z najlepszych producentów, czyli od japońskiej Yamahy.

Ceny rowerów elektrycznych nie należą do niskich, ale trzeba mieć na uwadze, że nie płacimy tylko za silnik i baterię, ale Sduro jest świetnym rowerem górskim i bez nich. Warto również nadmienić, iż jest wyposażony w tylny i przedni amortyzator, a także hydrauliczne tarczówki.