You are currently viewing Jaki upominek dla gości weselnych wybrać?

Jaki upominek dla gości weselnych wybrać?

Stojąc przed wyzwaniem organizacji wesela przyszła młoda para ma bardzo dużo spraw na głowie. Wybór przepysznego menu, zespołu muzycznego, miejsca wesela, dekoracji Sali weselnej – to tylko niektóre z spraw, które trzeba załatwić. Poza tym jest cała masa drobiazgów, które jednakże mają bardzo duży wpływ na odbieranie uroczystości przez gości weselnej. Dlatego też należy się nad nimi pochylić.

Oryginale upominki w postaci butelek z trunkiem

butelki weselne z nadrukiemDo jednych z najważniejszych gadżetów, które na długo zapadają w pamięć gości należą upominki weselne. Sklepy internetowe i stacjonarne oferują ich bardzo szeroki wybór. Szczególnym zainteresowaniem klientów cieszą się butelki weselne z nadrukiem. Można w nich umieścić dowolny trunek – może być wykonany samodzielnie (ten pomysł szczególnie przypada do gustu gościom weselnym). Humorystyczny nadruk na butelce przypomina o przeżywanej uroczystości i nawiązuje do jej szczęśliwego zakończenia. Sam nadruk może być zaprojektowany samodzielnie lub wybrany z katalogu – wszystko zależy od wyboru przyszłej pary młodej. Zamówienia są realizowane bardzo szybko i bezproblemowo. Spersonifikowane butelki z trunkiem będą jeszcze długo przypominać gościom weselnym o tej pięknej uroczystości. Stanowią dodatkowo swoistą ozdobę stołów weselnych. Są wykonane bardzo wytrzymałego, solidnego szkła. Ceny tego typu upominków nie przyprawiają o zawrót głowy. Ceny samych butelek są zazwyczaj bardzo niskie, z kolei jakość i cena trunku w środku zależy już od samej pary młodej.

Podsumowując, poszukując sprawdzonego gadżetu na upominek weselny, warto zastanowić się nad wyborem buteleczki z nadrukiem wypełnioną alkoholowym trunkiem. Stanowi fajną pamiątkę weselną, ciekawy cytat lub wierszyk na butelce nawiązuje do przeżytej uroczystości, a zawartość buteleczki pozwoli jeszcze raz poczuć się radośnie i swobodnie.