You are currently viewing Jakie pamiątki warto przywieźć z Tybetu?

Jakie pamiątki warto przywieźć z Tybetu?

 

Każdy kto będzie miał okazję, chociaż raz w swoim życiu znaleźć się w Tybecie, z pewnością zapragnie przywieźć stamtąd jakąś ciekawą pamiątkę. Wybierając jednak taką pamiątkę, warto przywieźć do swojego miejsca zamieszkania rzecz, która zawsze będzie nam przypominała o pięknie Tybetu. Warto również zadbać o to, by taka rzeczy nie stała jedynie niepotrzebnie w kącie. Co zatem warto przywieźć z Tybetu?

Elegancka misa tybetańska do medytacji

misy tybetańskieW poszukiwaniu najlepszej pamiątki z Tybetu, warto rozważyć przywiezienie eleganckiej misy. W Tybecie misy te wykorzystywane są powszechnie podczas świąt religijnych, a niekiedy również do medytacji. W Europie oraz na całym świecie, takie specjalne misy są również wykorzystywane w medytacji, ale ich zastosowanie jest szersze. Jednym z przykładów zastosowania takich mis tybetańskich może być na przykład naturoterapia. Dźwięk wydobywany z tych mis działa również relaksacyjnie. Niestety nie każdy ma możliwość w swoim życiu bezpośrednio udać się do Tybetu. W takiej sytuacji nie trzeba martwić się na zapas i be najmniejszych problemó znajdziemy ciekawe rzeczy z tamtych regionów również w Polsce. Gdzie zatem kupimy prawdziwe misy tybetańskie? Każdy kto chce zakupić dla siebie misy prosto z Tybetu, może to zrobić z pomocą internetu. Aktualnie w internecie działa wiele sklepów, która prowadzą swoją sprzedaż drogą online. W sklepach tych można często kupić wiele ciekawych rzeczy, która związane są bezpośrednio z Azją.

Oprócz wspomnianych wyżej specjalnych mis dźwiękowych, warto również poruszyć temat gongów. Gongi to kolejny ciekawy instrument, który jest charakterystyczny dla tamtego regionu. W przypadku gongów musimy jednak znaleźć znacznie więcej miejsca w swoim domu lub mieszkaniu, by móc go bezpiecznie ustawić.