Jestem zachwycona zespołem weselnym

Przygotowuję się do wesela. Romek poprosił mnie o rękę jakiś czas temu. Bardzo byłam zaskoczona jego propozycja bo nie znaliśmy się długo. Wiedziałam, że chcę być z nim całe życie więc bardzo się ucieszyłam że obydwoje mieliśmy te same odczucia. 

Szykuję się do ślubu

doświadczony zespół na wesele w BydgoszczyWesele jest najważniejszą uroczystością w życiu. Zależało mi żeby wszystko było w jak najlepszym porządku. Chciałam żeby goście byli zadowoleni. Mieliśmy sporo pieniążków odłożonych na wesele, trochę dołożyli nam także rodzice. Udało mi się już podpisać umowę z zespołem, który będzie u nas grał. Doświadczony zespół na wesele w Bydgoszczy jest zawsze bardzo oblegany. Myślałam, że nie uda mi się z nimi dogadać ze względu na zajęte terminy ale jak się okazało nasz weekend, w którym planowaliśmy się pobrać mieli wolny więc udało się. Byłam bardzo zadowolona. Sama miałam okazję być na weselu, na którym doświadczony zespół na wesele w Bydgoszczy był dostępny. Muzyka grana przez nich była na wysokim poziomie. Zespół porwał do zabawy wszystkich gości nawet tych bardziej opornych. Miałam nadzieję, że na naszym weselu będzie podobnie. Moja rodzina uwielbia się bawić więc nie będzie żadnego problemy. U Romka jest różnie. Dlatego zależało nam na doświadczonym zespole muzycznym. Cena za ich usługi nie była wysoka. Mogliśmy rozłożyć ja jeszcze na raty. Pierwsza rata była wpłacana w trakcie podpisywania umowy. Druga natomiast zaraz po weselu. Uważam, ze to bardzo dobre rozwiązanie. 

Wesele odbyło się w zeszłą sobotę. Goście byli zachwyceni. Chwalili muzykę i zespół. Kilka osób prosiło mnie nawet o namiary na nich. Mam kilka kuzynek, które są w narzeczeństwie i powoli szykują się do ślubu. Cieszę się, że nasze wesele było tak wyjątkowe i że gościom się podobało. Dla nas wszystko było idealne.