You are currently viewing Kosmetyki przeciwsłoneczne Alphanova

Kosmetyki przeciwsłoneczne Alphanova

Chyba każdy z nas lubi przebywać na słońcu, aby się w nim nieco ogrzać, ale też pozwolić skórze złapać trochę promieni. Choć ogólnie wiadomo, że opalanie nie jest zdrowe, to bardzo wiele ludzi robi to bez jakiejkolwiek kontroli.

Najlepsze kosmetyki przeciwsłoneczne

alphanova sunPromieniowanie występujące na słońcu jest bardzo groźne dla naszej skóry, ponieważ ją uszkadza i przyśpiesza procesy starzenia się. Jednak to nie najgroźniejsze skutki nadmiernego opalania, bo w najgorszym przypadku może się skończyć nowotworem skóry, na przykład czerniakiem. Dlatego tak ważna jest skuteczna ochrona przed słońcem, którą zawsze trzeba nakładać na skórę przed wyjściem z domu. Jednym z najlepszych kosmetyków działających zabezpieczająco przed promieniami słonecznymi jest Alphanova Sun w formie kremu, żelu, mleczka czy sprayu. Jest to wszechstronny kosmetyk, który posiada wysoką ochronę przeciwsłoneczną, która wynosi pięćdziesiąt i w stu procentach zabezpiecza skórę przed promieniowaniem. Co najważniejsze, produkt ten jest dermokosmetykiem, czyli jest dokładnie przebadany i posiada bezpieczny skład. Chroni skórę przed poparzeniami słonecznymi, zaczerwienienie czy podrażnieniem wywołanym zbyt długim przebywaniem na słońcu. Marka Alphanova bazuje na naturalnych składnikach, dzięki czemu skład kosmetyków jest bezpieczny i hipoalergiczny. Krem posiada lekką konsystencję, która szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze. W sprzedaży znajdziemy produkty tejże firmy przeznaczone dla dzieci i dorosłych.

Każdy z nas powinien mieć nawyk nakładania na skórę kremów ochronnych  filtrami zabezpieczającymi przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Tylko w taki sposób możemy się skutecznie chronić przed niebezpiecznymi skutkami zbyt długiej ekspozycji na słońcu.