You are currently viewing Księga weselna pamiątką na całe życie

Księga weselna pamiątką na całe życie

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Ślub i wesele to wielkie wydarzenie w życiu każdego człowieka. Towarzyszy nam wiele emocji, wzruszeń, niejednokrotnie łzy. Jest jednak taki moment gdzie para młoda stoi i odbiera od przybyłych gości życzenia szczęścia, miłości, wzajemnego szacunku i wiele innych gratulacji na nowej drodze życia. Jest jednak sposób by wszystkie te słowa przelać na papier. Idealnie nadaje się do tego księga weselna.

Wpisy w księdze podczas wesela

księga weselna wpisyCoraz częściej para młoda korzysta z opcji posiadania na weselu księgi, gdzie goście przez cała zabawę mogą dokonywać wpisów na pamiątkę dla nowożeńców. Zazwyczaj znajduje się w takim miejscu sali, gdzie jest trochę spokojniej, ciszej, można swobodnie usiąść i dokonać swojego wpisu. Obecnie na rynku jest dostępnych kilka wariantów jak taka księga pamiątkowa może wyglądać. Księga weselna wpisy może mieć na czystych kartkach papieru, gdzie goście mogą wykazać się swoją inwencją twórczą i skomponować własne życzenia. Coraz częściej jednak można spotkać gotowe karty do wypełniania. Treść jest dowolna i wcześniej wybrana przez parę młodą. Może to być w formie ankiety do wypełnienia zawierająca wskazówki na dalsze życie dla żony i męża, albo odnosić się do samych gości, którzy wypełniają, skąd przyjechali jak się bawią, jak oceniają wesele. Jest tam wtedy najczęściej, chodź nie zawsze wydzielone miejsce na własne życzenia.

Jaka forma księgi weselnej nie byłaby wybrana, tworzy pamiątkę na długie, długie lata. Okładka jest zazwyczaj personalizowana i wybrana pod motyw przewodni uroczystości lub pod to by pasowała do domowej biblioteczki. Można do niej zaglądać w każdą rocznicę ślubu i wspominać ten wyjątkowy dzień w naszym życiu oraz osoby które nam wtedy towarzyszyły i razem z nami przeżywały te wyjątkowe chwile.