You are currently viewing Ładne i nowoczesne poduszki

Ładne i nowoczesne poduszki

 

Ostatnio musiałam nocować w hotelu. Było to związane z moją pracą. Byłam w tym czasie w delegacji i musiałam się gdzieś zatrzymać. Hotel jest idealnym miejscem na odpoczynek. Lubię wygodę i jak pracodawca płaci za nocleg to czemu nie skorzystać z najlepszego hotelu w mieście.

Elegancka poduszka w hotelu

poduszki hoteloweW hotelu dostałam naprawdę bardzo spory pokój. Bardzo spodobał mi się jego wystrój. W szczególności uwagę przykuwało łóżko. Było wręcz ogromne. Spokojnie zmiesiło by się w nim kilka osób. Dlatego podczas snu będę mogła się rozpychać na wszystkie strony. Na łóżku było też mnóstwo poduszek. Jedne były ogromne i te chyba były do spania. Były też troszkę mniejsze i te poduszki hotelowe były raczej do ozdoby. Bardzo mi się one spodobały. Bardzo bym chciała mieć takie w domu. Może sobie poszukam w sklepie podobnych. Łózko z tymi wszystkimi poduszkami wyglądało świetnie. Nie wspomnę też, że łóżko było bardzo wygodne. Także się bardzo dobrze wyspałam. W tym hotelu musiałam zostać na kilka dni. Ale wcale mi to nie przeszkadzało, mając w pokoju takie wygody, to mogę tam zostać na dłużej. W hotelu była też restauracja, mogłam sobie pójść tam na obiad, kolację, a także śniadanie. Widok z okna hotelu też był ładny. Mi się akurat trafiła panorama miasta. Pokój znajdował na siódmym piętrze, więc było co oglądać. Idąc spać musiałam z łóżka zdjąć ozdobne poduszki i rozłożyć te większe. Były bardzo wygodne. Rano wcale nie bolał mnie kark. Chyba te poduszki były piankowe. Idealnie układały się pod moją głową.

Będąc w hotelu zachwyciłam się moim pokojem. Był naprawdę dość spory, a w szczególności moje łóżko. Było na nim mnóstwo poduszek. A każda poduszka miała logo hotelu. Świetnie były ułożone, bardzo mi się to podobało. Jedne były całkiem białe, a inne kolorowe, bardziej takie ozdobne.