You are currently viewing Ławki betonowe postawione w parku

Ławki betonowe postawione w parku

Wiele osób uwielbia spacery. Ja sama należę do tej grupy. Lubię sobie pospacerować, czy to po lesie, czy to po parku. Ale chyba bardziej wolę chodzić po parku, gdyż tam stoją ławki i  jak się zmęczę to mogę sobie na nich usiąść i odpocząć. W lesie raczej nie ma ławek i by odpocząć trzeba było by usiąść na ziemi. W naszym parku są ładne ławki i są one duże.

Ławka betonowa w parkach

ławka parkowa betonowaMamy dostępne różne ławki. Wykonane są one z przeróżnych materiałów. W parkach zazwyczaj stawiane są ławki drewniane, ale nie jest to żadna reguła, że musza być drewniane. Przykładem może być nasz park, w którym stoją ławki betonowe. Pewnie dlatego takie postawili, ponieważ je jest ciężko uszkodzić i są najtrwalszymi ławkami spośród pozostałych. Pomimo, że beton jest twardy to na tych ławkach bardzo dobrze się siedzi. Nie czuć praktycznie, że to beton. Te ławki betonowe są naprawdę bardzo ładne  i mogą być odpowiednio zdobione. U nas są takie wysokie ławki betonowe z bardzo wysokimi oparciami. Ja nie za bardzo lubię jak mam ławkę, która nie ma w ogóle oparcia. wtedy nie można się oprzeć i swobodnie sobie odpocząć. Ale u nas na szczęście są te z oparciami. Ławka parkowa betonowa staje się coraz bardziej modna i coraz więcej parków decyduje się, aby u nich stały właśnie ławki betonowe. Są też parki w których stoją różne ławki. Na przykład przy jeziorze jeśli park leży przy nim lub przy fontannach, czy stawach wodnych, oczkach wodnych zawsze praktycznie umieszczane są te betonowe ławki. One chyba najbardziej pasują do tego widoku. A w pozostałej części parku na przykład stoją ławki drewniane. Ale u nas w parku są tylko i wyłącznie betonowe ławki. One już stoją u nas jakiś czas, wcześniej były ławki drewniane, ale dobrze, że teraz mamy te betonowe. 

W parkach można dostrzec różne  ławki. W jednych mogą stać różne rodzaje ławek, a w innych tylko jeden rodzaj. U nas stoją ławki wykonane z betonu. Są one bardzo ładne i bardzo pasują do krajobrazu całego parku, zwłaszcza, że park otoczony jest jeziorem. Ja lubię siedzieć na betonowych ławkach, są po prostu wygodne.