You are currently viewing Meble na wymiar ze Szczecina

Meble na wymiar ze Szczecina

Meble na wymiar są znane z tego, że są najczęściej o wiele bardziej solidne niż te, które można kupić w sklepach gdzie meble dostępne są „od ręki”. Zamówienie mebli, które zostaną wykonane na specjalne zamówienie jest oczywiście droższe ale zdecydowanie warto. W Polsce meble robione na wymiar są naprawdę wysokiej jakości.

Sukces mebli na wymiar ze Szczecina

solidne meble na wymiar ze szczecinaDlaczego można powiedzieć, że meble w Szczecinie są takie wyjątkowe? Wielkim sukcesem jest to, że solidne meble na wymiar ze szczecina znalazły się na okładce oraz w rozkładówce najbardziej znanego i najlepiej sprzedającego się amerykańskiego kwartalnika o wyposażeniu wnętrz. Dokładniej, meble jakie zostały docenione przez ten magazyn to meble kuchenne oraz piękny kredens, utrzymane w dość klasycznym ale bardzo wystawnym i ozdobnym stylu. Zarówno szafki kuchenne, jak i kredens zostały wykonane z bardzo ciemnego drewna, które zostało następnie zabezpieczone lakierem nadającym im połysku. Na blat szafek kuchennych został wybrany marmur co nadaje im nowoczesności i zdecydowanie przełamuje ich klasyczny wygląd. To pierwszy raz kiedy meble polskiej produkcji znalazły się w aranżacji wnętrza przedstawionej w tego typu zagranicznym magazynie. Szczecin powinien być dumny ze swoich pracowni mebli. Właściciel pracowni mebli musi być bardzo szczęśliwy, ponieważ ilość zamówień i osób chcących by ich meble zostały wykonane w jego firmie wzrosła kilkukrotnie. 

Można mieć tylko nadzieję, że w przyszłości, któryś z projektantów mebli powtórzy sukces szczecińskiej pracowni mebli. Polscy projektanci są naprawdę kreatywni i tworzą meble, które mają nie tylko bardzo interesujący dizajn ale też bardzo często wykorzystano w nich jakieś ciekawe rozwiązania. Dlatego też zdecydowanie mamy potencjał by nasze meblarskie wyroby stały się popularne na całym świecie.