You are currently viewing Modele samochodów w szkołach jazdy

Modele samochodów w szkołach jazdy

Kursy prawa jazdy cieszą się obecnie dużą popularnością. Wiadomo, że nie należą one do najtańszych, bo za taki kurs trzeb zapłacić ok. 1500 zł, a do tego dochodzą jeszcze inne wydatki. Na szczęście jeśli ktoś nie jest w stanie uiścić całej kwoty od razu, ma możliwość płatności w ratach. Pierwsza rata wynosi zazwyczaj kilkaset złotych (około 300 zł).

Dodatkowe godziny konsultacji z instruktorem

szkoły jazdy cennik krakówJest to dobre rozwiązanie dla osób, które wolą płacić za kurs w częściach, a ich portfel nie odczuje tego tak bardzo jak zapłata w całości. Warto sprawdzić, z jakich samochodów korzysta się w danej szkole jazdy. Powinny być to takie same modele jak te, w których zdaje się egzamin na prawo jazdy. Na chwile obecną jest to Kia Rio. Niektóre szkoły oferuję również jazdy samochodem Kia Ceed z sześciobiegową skrzynią. Takie szkoły jazdy cennik kraków mogą też mieć w ofercie jazdy samochodem Ford Mondeo Kombi. W cenie kursu można zazwyczaj liczyć na dodatkową godzinę konsultacji z instruktorem w ramach materiału teoretycznego gratis. Warto z tego korzystać i w ten sposób rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące teoretycznego poruszania się po drogach. Taka dodatkowa godzina konsultacji dotyczy również umiejętności praktycznych. Z tego rozwiązania kursanci korzystają najczęściej. Warto wspomnieć, że na egzamin można zapisać się dopiero po ukończeniu jazd. W związku z tym w większych miastach czas oczekiwania może się wydłużyć.

Następuje wtedy przerwa, w czasie której można niektóre rzeczy zapomnieć. Dlatego kursanci chętnie dokupują dodatkowe jazdy z instruktorami tuż przed egzaminem. A wszystko po to, by przypomnieć sobie najważniejsze rzeczy związane z prowadzeniem pojazdu. Taka dodatkowa godzina jazd kosztuje najczęściej kilkadziesiąt złotych i na pewno jest bardzo dobrym rozwiązaniem.