You are currently viewing Modna i efektowna sukienka

Modna i efektowna sukienka

Kilka miesięcy temu zmieniłam pracę. Byłam bardzo zadowolona, że w końcu odważyłam się na ten krok. Bo o zmianie pracy myślałam już od dłuższego czasu tylko nie mogłam uwierzyć w to, że tak szybko uda mi się znaleźć coś dla siebie.

Zakup idealnej sukienki

elegancka sukienka w groszkiMąż od dawna chciał żebym znalazła coś przede wszystkim takiego żebym nie musiała poświęcać aż tak dużo czasu na dojazdy. Bo wtedy jest problem z tym kto ma odebrać dziecko z przedszkola. Także na szczęście udało mi się znaleźć pracę tak blisko, że mogę chodzić do niej pieszo. Od razu dowiedziałam się o tym, że będzie organizowana impreza integracyjna w bardzo dobrym hotelu. Ja do tej pory nigdy nie byłam na czymś takim. Także zaczęłam się zastanawiać najpierw w co się ubiorę. wiedziałam, że powinien to być niezwykle elegancki strój. Zresztą taka impreza jest też okazją żeby poznać wielu kolegów z pracy i nawiązać z nimi dobre relacje. Zależało mi więc na tym żeby wypaść jak najlepiej. Zaczęłam szukać czegoś odpowiedniego w sklepach internetowych. Chciałam znaleźć sukienkę niezwykle elegancką ale i taką, która jest teraz modna. I w na jednej stronie zobaczyłam, że jest elegancka sukienka w groszki, która od razu bardzo mi się spodobała. Odpowiadał mi bardzo jej krój. Wiedziałam, że w nim będę wyglądała bardzo korzystnie. I na pewno krój ten optycznie mnie wyszczupli. Sukienka ta nie kosztowała też dużo. Zdecydowałam się więc ją zamówić. W końcu wielokrotnie kupowałam ubrania przez internet i zazwyczaj były dla mnie dobre.

Gdy dostałam sukienkę od razu poszłam ją przymierzyć. Byłam niezwykle ciekawa jak będę się w niej prezentować. Na szczęście leżała idealnie. Nie mogłam sobie wymarzyć nawet tego, że mogę wyglądać lepiej. A do tego sukienka ta nie krępowała moich ruchów i po prostu czułam się w niej wygodnie.