You are currently viewing Modne piżamy dla mężczyzn

Modne piżamy dla mężczyzn

Nie każdy lubi spać w piżamie. Szczególnie mężczyźni nie zawsze przepadają za tą częścią garderoby. Mimo wszystko w sklepach z bielizną lub na dziale odzieży męskiej w sklepach sieciowych znajdziemy fajne bawełniane piżamy męskie. Ich wzorów oraz kolorów jest bardzo dużo i każdy mężczyzna znajdzie coś fajnego i miękkiego dla siebie.

Męskie piżamy z bawełny

piżamy męskieBawełniane piżamy męskie są idealne na każdą porę roku. W takich piżamach można spać zarówno zimą jak i latem. Bawełna jest materiałem, który po pierwsze jest naturalny, a po drugie zapewnia odpowiednio cyrkulację powietrza. Zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn mamy bogatą ofertę piżam wykonanych w Polsce. Polscy producenci stawiają na bardzo wysoką jakość swoich materiałów oraz dbają o najdrobniejszy szczegół. Zazwyczaj piżamy męskie kupimy w kolorze granatowym, czerwonym lub niebieskim. Dla kobiet tych kolorów jest dużo więcej, a panie uwielbiają piżamy w kolorze czarnym. Najbardziej popularne Fason męskich piżam są z krótkim rękawkiem oraz krótkimi nogawkami w spodenkach. Oczywiście na sezon jesienno zimowy kupimy piżamy z długimi spodniami oraz z długim rękawem. Cena za męską piżamę od polskiego producenta to koszt około 50 do 80 zł. Piżamy bawełniane możemy prać w temperaturze nawet 40° oraz prasować.

Bardzo często panowie śpią w bokserkach zamiast w piżamie. Jednak dla mężczyzn, którzy wolą spać w piżamach można zakupić fajny bawełniany piżamy nie tylko na lato. Często panowie otrzymują od swoich kobiet piżamy z różnymi śmiesznymi nadrukami. Np. w okresie Świąt Bożego Narodzenia możemy zakupić piżamę męską wykonana z bawełny z nadrukiem renifera bądź Mikołaja. Takie tematyczne piżamy kupimy także np. z okazji walentynek i będą na nich przeważać serca lub amory.