You are currently viewing Modne serwety na stołach

Modne serwety na stołach

Przez wiele lat obrusy oraz serwetki kojarzyły nam się najbardziej z domami naszych ukochanych babć. Dziś jednak powracają znowu do mody i nic w tym dziwnego, skoro oprócz walorów estetycznych posiadają tak rewelacyjne zastosowania praktyczne.

Idealne serwetki na stoły

serweta na stółPomimo tego, że ostatnimi laty panowała raczej moda na minimalizm i surowy wystrój domów, tak obrusy i serwety znowu powróciły do łask i cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Obecnie jednak jest to kwestia nie tylko ich wyglądu, ale przede wszystkim praktycznego zastosowania. Goły blat stołu może i rzeczywiście prezentuje się nowocześniej, ale znacznie częściej się brudzi i kurzy. Dlatego też serweta na stół zaczęła gościć w naszych domach nie tylko na święta, ale też odnalazła swoje miejsce w codzienności. W sklepach mamy obecnie bardzo duży wybór takich serwet. Nie tylko względem wielkości, ale również wzorów i zastosowań. Serwety plamoodporne doskonale nadadzą się do kuchni, oraz jadalni. Serwety posiadające z kolei bogate zdobienia świetnie odnajdą się w salonach przyciągając uwagę gości. Koronkowe serwety z kolei przepięknie wpasują się w romantyczny wystrój naszej sypialni. Obecnie też możemy spotkać serwety na stół w ciemniejszych kolorach, które są obszyte lub zdobione jaśniejszą nicią. Jest to bardziej nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu osobom lubującym się w niebanalnych rozwiązaniach.

Takie serwety możemy kupić przeważnie w sklepach z firanami i obrusami. Musimy jednak pamiętać, że wybór ich będzie znacznie bardziej ograniczony niż w przypadku, gdybyśmy wybrali zakupy online. Być może dopłacimy kilka złoty do przesyłki, niemniej w zamian otrzymujemy nieograniczone niczym pole wyboru i tym samym możemy dopasować idealną serwetę do wystroju naszego mieszkania.