You are currently viewing Nadruk obrazu na koszulkę

Nadruk obrazu na koszulkę

Nie każdy lubi chodzić w ubraniach z tak zwanych sieciówek. Ta część społeczeństwa lubi się wyróżniać spośród całej reszty. Jednak nie każdego stać na ubrania z górnej półki, więc decyduje się na projekt własnej garderoby. Najpopularniejszą częścią garderoby, którą dość duża liczba osób projektuje samodzielnie są koszulki.

Koszulka z własnym nadrukiem

nadruki na koszulkiTechnologia pozwalająca na nadrukowywanie własnego obrazu na materiał jest znana już od dłuższego czasu. Istnieje kilka sposobów na wydrukowanie obrazu na koszulce. To jaką wybierzemy ma bardzo duży wpływ na żywotność nadruku na koszulce. Nadruki na koszulki wykonywane technologią sitodruku są najtrwalsze. Nadruk wykonany w ten sposób utrzymuje się bardzo długo. Druk może być wykonany jako czarnobiały lub kolorowy obraz. Dużą zaletą tej technologi nadrukowywania obrazów na koszulki jest to, że nawet po wielu praniach w wysokiej temperaturze, wszystkie kolory są bardzo wyraźne, nie blakną. Jest to metoda z której korzystają światowi producenci odzieży, ponieważ jest najlepsza. Decydując się na stworzenie własnego projektu koszulki, powinniśmy to robić z możliwie jak największa dokładnością, ponieważ od jakości obrazu zależy efekt końcowy. Produkowanie tego typu koszulek to świetna opcja nie tylko jako koszulki prywatne, ale także jako firmowe. W ten sposób możemy zrobić całkiem dobrą reklamę swojej firmie. Jest to powszechnie stosowany sposób reklamowania własnych produktów.

Nadrukowanie obrazu na pojedynczą koszulkę nie kosztuje więcej, niż kilkanaście złotych, jeśli mamy własne koszulki, jeśli chcemy skorzystać z koszulek drukarni, to musimy jeszcze doliczyć kwotą za koszulkę. W przypadku większego zamówienia, koszt wykonania w przeliczeniu na jedną koszulkę znacznie spada.