You are currently viewing Nasiona marihuany outdoor

Nasiona marihuany outdoor

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Wiosna to idealny czas na rozkwit nasion outdoor, czyli tych rosnących na dworze. Każdy grower uprawiający nasiona marihuany typu outdoor szuka miejsca dla swojej plantacji. Liczy się przede wszystkim to jakie nasiona kupimy, aby zebrać jak największe plony. Od czego zależy ich jakość? 

Jakie nasiona marihuany outdoor wybrać?

nasiona marihuany feminizowane outdoorWiele osób wybiera  feminizowane nasiona marihuany outdoor, czyli te, z których możemy spodziewać się jedynie roślin żeńskich, gdyż tylko one produkują topy. Jaką więc odmianę wybrać? Z pewnością tę odporną na pleśń, na zimną wiosnę i jesień, jakościowo najlepszą, czyli nasiona marihuany feminizowane outdoor. Wśród nich wyróżnić możemy m.in: nasiona marihuany Frisian Dew – Dutch Passion. Ten rodzaj marihuany typu outdoor jest krzyżówką klasycznego skuna (Skunk #1)  oraz holenderskiej odmiany Purple #1, którą charakteryzują urokliwe, fioletowe topy. Stworzona wprost dla farmerów, którzy uprawiają swoje konopie w chłodnym, wilgotnym klimacie. Kolejne feminizowane nasiona to: Frisian Dew- Dutch Passion, które cechuje łatwość uprawy, duża moc i bogactwo plonów. Istotne jest oczywiście odpowiednie nasłonecznienie. Osoby początkujące mogą zebrać 100g, a nawet więcej z rośliny. Z pewnością w ciężkich warunkach atmosferycznych, gdzie króluje chłód i wilgoć to jedna z najbardziej polecanych odmian nasion outdoor.  Wyróżniamy również nasiona marihuany Purple Maroc – Female Seeds. Jest to Fantastyczna krzyżówka nasion Maroc, które dojrzewają bardzo wcześnie, a także nasion Purple Power o pięknych topach w kolorze fioletu. Tę odmianę charakteryzuje spora ilość THC oraz moc, która zadowoli niejednego farmera. Odporność na wilgoć, pleśń oraz topy nasycone sporą ilością żywicy zachwycą każdego hodowcę.

Genetyka jest podstawą, tym bardziej w klimacie, jaki posiadamy. W Polsce nie jest łatwo o odpowiednie warunki dla uprawiania nasion outdoor. Nie ułatwia tego wilgoć i chłodna jesień. Warto jest wybrać odpowiednie nasiona marihuany outdoor.