You are currently viewing Nasza aranżacja wnętrz

Nasza aranżacja wnętrz

Z moim ukochanym świetnie się dogadywaliśmy, jednak mieliśmy zupełnie inne gusta. Ja wolałam minimalizm, on z kolei w moim mniemaniu lubił różne kiczowate rzeczy i przepych. Na przykład kiedyś zachwalał jakiś koc z wielkim nadrukowanym tygrysem, który dla mnie był strasznie tandetny i nigdy bym go nie zabrała na plażę.

Zaaranżujmy piękne wnętrza w domu

aranżacja wnętrz w WarszawieTak więc można się domyślić, że aranżacja wnętrz w Warszawie naszego nowego mieszkania, była nie lada wyzwaniem. Było nam trzeba mediatora, czyli osoby która będzie potrafiła rozstrzygnąć nasze spory i dojść do porozumienia przy urządzeniu mieszkania. W tym celu zadzwoniliśmy po projektanta wnętrz, którego zadaniem było urządzenie i zaprojektowanie wnętrza w taki sposób, żeby uwzględnić nasze uwagi i w jakiś sposób dojść do konsensusu. Myślałam, że nie będzie to możliwe, jednak projektant był bardzo cierpliwy i spokojny. Kiedy któreś z nas sprzeciwiało się któremuś z naszych pomysłów, projektant proponował jakieś alternatywy, które pasowałyby nam obu. Dzięki temu uniknęliśmy kłótni, ponieważ wszystko dało się przedyskutować. Przyznam, że sama urządziłabym mieszkanie zupełnie inaczej, jednak trzeba było brać też pod uwagę to, co chciał mieć w mieszkaniu mój przyszły mąż. Na szczęście projektant dawał dobre propozycje i bardzo zybko powstał gotowy projekt do wykonania, łączący nasze dwa gusty. Stworzyliśmy nowy styl w urządzaniu wnętrz, było to coś niesamowitego.

Nasze mieszkanie jest urządzone w bardzo nowoczesnym stylu, przyznam, że bardzo podobał mi się nasz projekt. Jednak nie osiągnęlibyśmy takiego rozwiązania, gdyby nie ten uzdolniony projektant, który naprawdę widać, że pracuje z pasji i jest to jego największe zamiłowanie. Inaczej nie mielibyśmy tak oryginalnego i ładnego wnętrza.