You are currently viewing Nowy właściciel wypożyczalni kajaków

Nowy właściciel wypożyczalni kajaków

Do Nidzicy przeprowadziłem się ponad dwa lata temu. Szukałem tam jakiejś ciekawej pracy, bo na wsi nie było za dużo wyboru. Moja żona od samego początku była zdecydowana na przeprowadzkę i dlatego podjęcie takiej decyzji nie było trudne. Maryla, moja żona szybko znalazła pracę w zawodzie.

Kajaki wypożyczane w rozsądnych cenach 

wypożyczalnia kajaków WkraJa sprzedawałem w sklepie, ale to nie była moja praca marzeń. Złapałem coś na jakiś czas, żeby mieć pieniądze, ale marzyłem o innym zajęciu. Nadarzyła się po jakimś czasie dla mnie niesamowita okazja. Właściciel wypożyczalni kajaków postanowił zamknąć interes i sprzedać wszystko. Zawsze chciałem prowadzić taki interes i dlatego kupiłem od niego tę wypożyczalnię z całym kompletnym sprzętem. Zaciągnąłem kredyt w banku, bo nie posiadałem tak dużej sumy pieniędzy. Żona była pozytywnie nastawiona do mojego pomysłu i doszła do wniosku, że dobrym pomysłem była własna wypożyczalnia kajaków Wkra była rzeką, na której cały czas organizowane były spływy kajakowe i wiedziałem, że zarobię na tym porządne pieniądze. Kiedy przeglądałem dokumenty poprzedniego właściciela wypożyczalni, to zdałem sobie sprawę, że kajaki wypożyczał drogo. Zapewne dlatego nie poszło mu w interesie. Znacznie obniżyłem cenę za wypożyczenie kajaka, bo nie chciałem prowadzić najdroższej wypożyczalni w okolicy. Mijało się to z celem i zabierała możliwość zarobienia pieniędzy. Zainwestowałem w reklamę, bo byłem nowym właścicielem i chciałem poinformować ludzi o przystępnych cenach.

Moją wypożyczalnię kajaków regularnie odwiedzali klienci i przez cały czas wypożyczałem sprzęt. Ludzie mówili mi nawet, że bardzo cieszą się, że wypożyczalnia zmieniła właściciela, ponieważ było w końcu tanio i każdy mógł częściej wybierać się na spływy kajakowe.