You are currently viewing Od zawsze marzyłam o ślubie w plenerze

Od zawsze marzyłam o ślubie w plenerze

Łukasz mi się bardzo szybko oświadczył. Uważał, że byłam kobietą jego życia i nie było sensu dłużej czekać. Zgadzałam się z nim, bo był dla mnie idealnym partnerem i zawsze świetnie się potrafiliśmy porozumieć. Nawet oboje mieliśmy te same oczekiwania co do ślubu. 

Zorganizowanie idealnego ślubu w plenerze 

ślub w plenerze śląskZarówno ja jak i Łukasz chcieliśmy wziąć ślub w plenerze śląsk i postanowiliśmy to zrealizować.  Najpierw udaliśmy się jednak do urzędu, żeby potwierdzić czy taka forma była możliwa i nie było żadnego problemu. Znalazłam restaurację, która organizowała właśnie takie śluby i pojechałam na miejsce, żeby zobaczyć jak tam wyglądało. Restauracja mieściła się na bardzo zalesionym terenie i mieli spory teren, gdzie organizowane były takie śluby. Restauratorka zaoferowała mi, żeby cała impreza wraz z weselem odbyła się w plenerze i ten pomysł zdecydowanie przypadł mi do gustu. Wybrałam menu a restauracja miała zorganizować ślub. Restauratorka zadawała mnóstwo pytań, ponieważ chciała poznać moje potrzeby. Planowałam zaprosić pięćdziesięciu gości i w tym przypadku łatwiej było zorganizować ślub w plenerze. Na dzień przed ślubem pojechałam do restauracji, żeby dopilnować ostatnich przygotować. Wyglądało tam wspaniale i już wiedziałam, że mój ślub będzie idealny. Restauratorka bardzo się postarała i przygotowała wszystko bardzo szczegółowo. Stoły były pięknie ustrojone podobnie jak krzesła. Wszystko było przygotowane ostatecznie i byłam dzięki temu spokojna. 

To, że zdecydowałam się na ślub w plenerze było najlepszym pomysłem. Pogoda idealnie dopisała i cały dzień świeciło słońce. Restauracja dodatkowo zapewniła nam profesjonalne nagłośnienie i wszyscy goście doskonale się bawili. Miałam piękny i profesjonalnie przygotowany ślub.