You are currently viewing Ozdobna lampa sufitowa

Ozdobna lampa sufitowa

 

Ostatnio popsuła mi klosz lampy w salonie. Chciałam wymienić ją na coś bardziej nowoczesnego i ciekawszego. W jednym z magazynów o wystroju wnętrz zobaczyłam piękną, kolorową lampę. Wiedziałam, że muszę ją mieć. W czasopismach takich zawsze podają producentów mebli, które znajdują się w danym wydaniu magazynu, więc nie musiałam szukać tej lampy w Internecie.

Kupiłam ekstrawagancką lampę sufitową

lampy sufitowePostanowiłam, że w ciągu kilku dni pójdę do sklepu firmowego producenta tej konkretnej lampy. Mam szczęście, że mieszkam w Warszawie, bo sklep ten nie ma swoich siedzib w zbyt wielu miejscach. Kiedy weszłam do sklepu sprzedającego lampy sufitowe, które mi się spodobały, byłam po prostu zszokowana jak wiele różnych i pięknych lamp się tam znajduje. Od razu zdałam sobie sprawę, że będę miała problem z tym żeby wyjść ze sklepu z jedną lampą. Nawet nie byłam pewna czy będzie to ten model lampy, który spodobał mi się na zdjęciu w magazynie. Lampa, która zwróciła moją uwagę w gazecie na żywo była jeszcze piękniejsza i nie mogłam oderwać od niej wzroku. Jednakże dopiero widząc ją na własne oczy zauważyłam, że jest ona bardzo duża, o wiele za duża do mojego salonu. Dlatego też musiałam zrezygnować z jej kupna, ale właściwie nie żałuję, bo w sklepie znalazłam jeszcze lepszą lampę. Piękną, dużą (ale nie aż tak bardzo) przypominającą szklany żyrandol lampę. Szklane elementy i świecące kryształy zostały połączone z grubymi czarnymi kablami i dużymi żarówkami przez co lampa jest bardzo ekstrawagancka.

Nowa lampa prezentuje się w salonie świetnie, bo nadaje mu o wiele bardziej ciekawego stylu. Mój salon urządzony jest generalnie w bardzo prostym stylu, a więc lampa zdecydowanie wyróżnia się na tle innych przedmiotów w pokoju. Jednocześnie, ponieważ to tylko lampa to nie rzuca ona się aż za bardzo w oczy i nie przytłacza całego pomieszczenia.