You are currently viewing Papier umożliwiający identyfikację firmy

Papier umożliwiający identyfikację firmy

Działalność prawniczą rozpocząłem zaraz po studiach. Miałem to szczęście, że najpierw trafiłem na doskonałe praktyki, a później już po ukończeniu uniwersytetu, zaproponowano mi współpracę, także nie miałem żadnej przerwy. Po wielu latach doświadczeń udało mi się otworzyć własną kancelarię; zainwestowaliśmy nawet we własne papiery firmowe.

Przydatne akcesoria, które poprawią wizerunek Twojej firmy 

papiery firmoweOczywiście, w przypadku własnej kancelarii ważne jest dogranie wszelkich szczegółów. Trzeba pomyśleć o wszystkim; począwszy od właściwej lokalizacji, poprzez wybranie konkretnej specjalizacji, którą będziemy chcieli się zajmować, aż po najdrobniejsze, pozornie niezauważalne szczegóły, które jednak tworzą klimat całego miejsca. Dlatego też od razu pomyślałem o tym, że papiery firmowe z logo naszej kancelarii na samej górze będą robiły wrażenie, kiedy wręczy się je klientowi. Sam lubię je otrzymywać, kiedy jestem w innych miejscach. Stanowi to niejako praktyczną wizytówkę naszej działalności. Oczywiście, być może niektórzy uważają, że w czasach, kiedy wiele wiadomości przesyła się wirtualnie, za pośrednictwem komputerów, taki papier nie jest konieczny, jednak według mnie eleganckim gestem jest wręczenie klientowi własnoręcznie przygotowanych instrukcji, przypomnień, czy notatek, bądź po prostu wręczenie mu kartki, by mógł zapisywać własne uwagi w trakcie samego spotkania.  

Udało mi się znaleźć drukarnię, która przygotowała owy papier w bardzo szybkim tempie, a co być może ważniejsze; postawiono w niej na naprawdę świetną jakość, dzięki czemu kartki nie drą się przy pierwszej lepszej okazji. Do dziś uważam, że była to świetna inwestycja, która stanowi ważny element umożliwiający identyfikację naszej kancelarii na tle pozostałych.