You are currently viewing Pieluszki z tetry i bambusa

Pieluszki z tetry i bambusa

W każdej wyprawce niemowlęcej musi się znaleźć bardzo dużo artykułów. Niewątpliwie do najbardziej przydatnych  zaliczają się kolorowe pieluchy tetrowe lub bambusowe. Jedne i drugie przydadzą się od pierwszych chwil życia naszego dziecka aż to nawet drugiego roku. Taka pieluszka może posłużyć nam podczas spaceru, przy karmieniu piersią oraz nawet przy kąpieli.

Ładne pieluszki w różnych kolorach

kolorowe pieluchyKiedyś pieluchy, które były dostępne w stepach były tylko w białym kolorze. W ostatnim czasie zarówno w sklepach internetowych jaki stacjonarny, które są wyposażone wy artykuły dla dzieci, kupimy także inne pieluchy. Fajne kolorowe pieluchy kosztują kilka złotych. Oczywiście bambusowe są droższe od tych wykonanych z karty. Jedne i drugie są dobrej jakości i mają wiele zastosowań. Taką pieluszką mama może okryć dziecko podczas spaceru w upalne dni, a także umyć nią podczas kąpieli. Pieluchy wystepują także w różnych wzorach. Dla chłopca możemy kupić pieluchy zielone, niebieskie oraz z dinozaurami czy samochodami. Dla dziewczynek natomiast dostępne są jasne pastelowe pieluchy w kolorze różowym lubi liniowym, a także z motylkami, z gwiazdkami oraz innymi dziewczęcymi i wzorami. Jedne i drugie pieluchy można prać w temperaturze nawet do 90°. Oczywiście pranie musi odbywać się w środkach przystosowanych do prania ubranek niemowlęcych.

Wszyscy rodzice dbają o to by jego dziecko miało wszystko co najlepsze. Już od pierwszych dni musimy zapewnić potrzebne środki czystości i pielęgnacyjne, ubrania oraz pieluchy. Kiedyś pieluchy tetrowe lub bambusowe używane były także jako podkład dla dziecka. Teraz mamy pieluchy wielorazowego użytku oraz jednorazowego użytku. Na pewno dobrej jakości pieluchy tetrowe posłużą nam przez kilka miesięcy użytkowania.