You are currently viewing Podjęłam pracę w dużym sklepie z tapetami

Podjęłam pracę w dużym sklepie z tapetami

Jak już zbliżał się koniec szkoły to zaczęłam zastanawiać się nad jakimś zatrudnieniem. Wiem, że mam czas, ponieważ rodzice powiedzieli, że dopiero po wakacjach mogę czegoś poszukać. Ja jednak chciałam już zarabiać własne pieniądze i mi się spieszyło.

Praca w sklepie z tapetami

duży sklep z tapetami WarszawaUkończyłam szkołę handlową i poszukiwałam zatrudnienia w jakimś sklepie. Składałam podanie o pracę prawie wszędzie i robiłam to nawet jak nie szukali w danym miejscu pracownika. W końcu zaczęłam przeglądać ogłoszenia. Pojawił się w rubryce duży sklep z tapetami Warszawa, który szukał pracownika. Od razu tam pojechałam. Po drodze snułam plany o swojej przyszłej pracy. Chciałabym dostać to stanowisko, ponieważ praca w takim sklepie by mi odpowiadała no i mam blisko. Rozmawiałam z kierownikiem sklepu, którego musiałam jednak oczarować, bo od razu zdecydował się mnie zatrudnić. Mimo braku doświadczenia w sklepie z tapetami dostałam szansę. Pracę zaczynałam od następnego dnia. Dla mnie to był ogromny zaszczyt, że ten duży sklep z tapetami Warszawa mnie zatrudnił. To prestiżowe miejsce, do którego przychodzą ludzie z całego prawie miasta. Wiedziałam, że jak zdobędę doświadczenie to na pewno będę mogła awansować. Już mi kierownik o tym wspomniał. Pierwszego dnia zapoznałam się z produktami. Dostałam ogromne katalogi i musiałam poznać każdy produkt z osobna. Dobrze, że szybko przyswajam wiedzę, ponieważ dzięki temu było to dla mnie przyjemne zajęcie. Dałam radę opanować wszystkie produkty w dwa dni.

W sklepie po roku zaoferowano mi zatrudnienie na stałe. Sprawdzam się i kierownik jest usatysfakcjonowany moją pracą. Jak tak dalej pójdzie to czeka mnie awans a kto wie co później. Jest całe mnóstwo możliwości, bo sklep jest dobrze zarządzany przez właściciela.