You are currently viewing Polecana limuzyna na wesele

Polecana limuzyna na wesele

Limuzynę można wynająć na różnych stronach internetowych. Najczęściej wynajmujemy takie auto na wieczór panieński, kawalerski oraz na własny ślub. Najbardziej popularne są oczywiście limuzyny Hummer. Piękne i długie w kolorze białym lub czarnym kojarzą się z klasą i elegancją. Wzbudzają zachwyt nie tylko wśród pasażerów, ale także wśród przechodniów mijających taki samochód.

Biała limuzyna do ślubu

limuzyna hummerBiała limuzyna Hummer będzie idealna nie tylko do ślubu. Zazwyczaj takie auto wypożycza się wraz z obsługą czyli z kierowcą. Niektóre firmy mające w posiadaniu takiego samochodu wynajmują go na godziny wcale nie za małe pieniądze. Koszt wynajęcia limuzyny na przejażdżkę sięga nawet 400-600 złotych za dwie godziny. Na taki okres czasu najczęściej wypożyczana jest limuzyna z okazji wieczorów kawalerskich i panieńskich. Na wesele zazwyczaj wypożycza się limuzynę tylko na czas dojazdu do Kościoła oraz potem na salę weselną. Klasyczna limuzyna Hummer posiada 22 miejsca siedzące, 3 barki dobrze wyposażone, ogrzewanie strefowe oraz klimatyzację. Na wyposażeniu znajdziemy także 2 lub 3 telewizory oraz świetny sprzęt audio. Dobre nagłośnienie to podstawa w takim pojeździe. Stroboskopy, lustrzany sufit, mocno podświetlona podłoga oraz lasery to wszystko się przydaje szczególnie podczas wynajmowania limuzyny na wieczory panieńskie i kawalerskie.

Powodów do wynajmowania limuzyny jest bardzo dużo. Niektórzy wynajmują limuzynę na imprezę urodzinową, ostatni wieczór wolności czy właśnie własne wesele. Limuzynę można wynająć na godzinę. Ceny są zależne od miejscowości, czasu na jaki wypożyczamy samochód oraz zawartości. Jeśli nie potrzebujemy pełnego barku zaopatrzonego w najlepszy alkohol na przykład szampan to możemy zarezerwować limuzynę za mniejszy koszt.