You are currently viewing Polecana wypożyczalnia samochodów osobowych

Polecana wypożyczalnia samochodów osobowych

 

Wiele osób myśli, że wynajęcie auta jest bardzo drogą usługą, jednak w rzeczywistości tak nie jest. Na rynku znajduje się nawet kilka tysięcy wypożyczalni, które kierują swoją ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Jakie są warunki wynajmu samochodu?

wypożyczalnia samochodów gdańsk lotnisko bez kaucjiNa ulicach miast każdego dnia jeździ nawet kilka milionów pojazdów, z czego spora część pochodzi z wypożyczalni. Kierowcy wynajmują samochody z różnych powodów i mogą to robić w ramach umowy krótko, średnio i długoterminowej umowy. Pierwsza z nich dotyczy okresu od jednego do trzydziestu dni, druga obejmuje długość od trzydziestu jeden dni do dwudziestu czterech miesięcy, a ostatnia zaczyna się od wynajmu trwającego ponad dwa lata. Wypożyczalnie samochodowe przeważnie znajdują się w centrach miast lub blisko lotniska, ponieważ tam ich usługi cieszą się największym zainteresowanie. Żeby wynająć auto wystarczy posiadać prawo jazdy i dokonać stosownych opłat za ubezpieczenie na czas korzystania z pojazdu. Niekiedy wymagana jest kaucja  lub blokada na koncie bankowym określonej kwoty. Po spełnieniu wymagań, klienci mogą wybrać dowolny model samochodu z dostępnej floty. Przeważnie są to auta miejskie o kompaktowych rozmiarach i małych silnikach, rodzinne o przestronnych wnętrzach, sportowe z dużymi silnikami czy typowe sedany do uniwersalnej jazdy. Każdy pojazd posiada aktualny przegląd techniczny i wykupione obowiązkowe ubezpieczenia, dzięki czemu są bezpieczne i sprawdzone. Dodatkowo mogą być doposażone o nawigację GPS, bagażnik czy fotelik samochodowy.

Bardzo często samochody wynajmują turyści, ponieważ zależy im na niezależności w czasie pobytu w nowym miejscu. Auta są nowoczesne, z niewielkim przebiegiem i w pełni sprawne, a korzystanie z nich znacznie tańsze niż z taksówek.

Więcej informacji autoliga24.pl