You are currently viewing Popularne serwisy wtryskiwaczy

Popularne serwisy wtryskiwaczy

Wtryskiwacze to jeden z wielu elementów naszych samochodów, które ulegają zużyciu wraz ze wzrastającym przebiegiem, a także ilością lat upływających od roku produkcji danego auta. Część ta w dużej mierze odpowiada za sam rozruch samochodu, ponieważ podaje początkową dawkę paliwa. Jeśli jest niesprawna mogą pojawić się problemy z odpaleniem, cięższy rozruch, czy też nadmierne zużycie paliwa.

Z usług którego serwisu wtryskiwaczy warto korzystać?

serwis wtrysków delphiWydawać by się mogło, że najlepszym rozwiązaniem jest zakup nowego zestawu wtryskiwaczy, jednak cena nierzadko potrafi zwalić z nóg. Nowe wtryskiwacze Delphi potrafią kosztować nawet tysiąc złotych za jeden, a w aucie jest ich aż cztery. W przypadku starszych samochodów może się okazać, że zakup nowych wtryskiwaczy jest zupełnie nieopłacalny, ponieważ przewyższy wartość samochodu. W takiej sytuacji pomocny może się okazać serwis wtrysków Delphi, który zajmuje się regeneracją tej części. Regeneracja jest zdecydowanie tańsza, niż zakup nowego zestawu. Taka usługa potrafi obniżyć koszty naprawy nawet trzykrotnie. Serwis wytrysków wymienia wtedy zużyte elementy wtryskiwaczy na nowe. Zazwyczaj wymianie podlega końcówka, gniazdo, zawór przepływowy lub też cewka. Okazuje się, że taka wymiana potrafi sprawić, że wtryskiwacze będą nam jeszcze naprawdę długo służyły. Serwis wtryskiwaczy nie jest tak kosztowny, jak mogłoby się nam wydawać.

Okazuje się, że regeneracja jest zdecydowanie tańsza i przynosi efekty na długi czas. Warto więc rozważyć taki sposób naprawy, zanim uznamy, że lepiej zezłomować samochód lub też zakupić nowe części. Oszczędności są na tyle duże, że większość kierowców decyduje się na skorzystanie z usług tego serwisu, zamiast inwestycji w nowy zestaw tego typu części. Jest to naprawdę dobre rozwiązanie.