You are currently viewing Praktyczne wózki spacerowe 4baby

Praktyczne wózki spacerowe 4baby

Dla każdej przyszłej mamy, kompletowanie wyprawki jest z pewnością wyjątkowo przyjemną czynnością. Najczęściej robi się to jeszcze przed narodzinami dziecka, ale nie wszystko trzeba od razu kupować, bo przyda się w późniejszym okresie.

Jaki wózek spacerowy jest najlepszy?

wózki spacerowe 4babyZaraz po urodzeniu, maluszek będzie potrzebował łóżeczka ze szczebelkami, kompletu ubranek, pieluszek czy głębokiego wózka. Oczywiście lista rzeczy jest znacznie dłuższa, ale z niektórymi produktami można trochę poczekać. Pierwszym modelem wózka dla malucha jest gondola z wysokimi brzegami i płaskim dnem, ponieważ dziecko musi leżeć na płasko przez kilka pierwszych miesięcy. Kiedy maluch nauczy się samodzielnie siadać, to można go zacząć wozić w spacerówce z regulowanym oparciem. Najlepsze na rynku są wózki spacerowe 4baby, ponieważ są lekkie, praktyczne i wielofunkcyjne. Już nawet podstawowe modele posiadają kompletne wyposażenie przydające się w wielu codziennych sytuacjach. Wózek posiada w zestawie folię przeciwdeszczową, które dokładnie przylega i osłania budkę oraz nóżki dziecka. Każdy model ma pod siedziskiem praktyczną torbę na zakupy czy niezbędne rzeczy o pojemności dziesięciu litrów. Rozkładana budka pozwala na niemalże całkowite schowanie dziecka przed deszczem, słońcem, wiatrem czy śniegiem, przez co nie jest potrzebna żadna parasolka. Siedzisko wózka 4baby może być ustawione przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a jego oparcie można ustawić na trzech różnych ułożeniach, przez co maluch może się przespać na leżąco.

Wózek dla dziecka przede wszystkim powinien być wygodny i komfortowy dla rodzica. Ważne jest dodatkowe wyposażenie, które sprawia, że jest praktycznym pojazdem, w którym możemy zabierać malucha na spacer, zakupy czy na wspólne wakacje.